• Головна
  • Дорога від Костополя до Гути: чи відремонтують її
11:30, 22 липня
Надійне джерело

Дорога від Костополя до Гути: чи відремонтують її

Дорога від Костополя до Гути: чи відремонтують її

У напрямку від Костополя до Гути, найвіддаленішого села громади, асфальтована дорога закінчується у селі Малий Мидськ. Далі - 12 км напівзруйнованої бруківки. Ця частина дороги, до слова, рівненського обласного підпорядкування, давно і гостро потребує ремонту.

Після того, як Гута увійшла до Костопільської громади, міська рада, аби зрушити процес ремонту дороги з мертвої точки, передбачила на цей ремонт у своєму бюджеті 10 млн гривень. Ці кошти мали стати внеском громади у фінансування ремонту дороги, який має провести своїм коштом обласна влада.

Усього на ремонт 12 км дороги від Малого Мидська до Гути та на ремонт дороги у самому селі Гута потрібно не менше 70 млн гривень. Однак зараз, у середині року, немає гарантії того, що кошти з бюджету області надійдуть. Тож тепер постало питання, як зарадити проблемі за 10 мільйонів з міського бюджету, яких на все не вистачить – хіба на ремонт дороги від центру Гути до кінця села.

- На останній сесії Костопільської міської ради було вирішено виділити 8 млн гривень як субвенцію бюджету Рівненської області на ремонт цієї дороги з умовою, що обласна рада виділить кошти. Якщо їх не буде, уся сума залишиться у нас, в міському бюджеті. Тобто ми не полишаємо намірів зробити фінансовий внесок у ремонт дороги до Гути, але у ситуації, що склалася, ми своїми бюджетними коштами не ризикуємо і зможемо їх використати тут, на потреби громади, - прокоментував рішення в.о.першого заступника міського голови Костополя Олексій Кособуцький.

За матеріалами Костопільської міськради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #Костопіль #дорога #Гута #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...