• Головна
  • Жінок Рівненщини запрошують пройти бізнес-навчання
17:01, 13 липня
Надійне джерело

Жінок Рівненщини запрошують пройти бізнес-навчання

Жінок Рівненщини запрошують пройти бізнес-навчання

Жінкам та дівчатам з Рівного пропонують пройти бізнес-навчання від МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ "Розпочни свій бізнес".

Таке навчання відбуватиметься в рамках гранту ПРООН І МОП безкоштовно вже в найближчий місяць. Учасниці отримають можливість менторської підтримки своїх бізнес-проєктів.

Ви можете обрати дати проведення, з тих що пропонуються, які Вам підходять. При тому, що можна буде проходити його в Дубно чи Корці. Ну і звичайно в Рівному!

Міжнародна організація праці (МОП) у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) розпочали реалізацію спільного проєкту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».

Проєкт спрямований на стале відновлення рівня життя населення, що постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей.

Проєкт реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

Один із напрямів проєкту стосується зміцнення потенціалу для розширення економічних можливостей для жінок і підтримка ММСП, очолюваних жінками. Заплановано, що щонайменше 100 жінок у цільових областях пройдуть навчання з розвитку їх підприємницьких навичок та 25 жінок-підприємниць у цільових областях, які розроблять найбільш перспективні бізнес-плани, отримають менторську підтримку для реалізації своїх бізнес-планів щодо створення нових або розвитку існуючих ММСП, включаючи перехід до більш стійких бізнес-моделей, що допоможуть пристосуватися в новому посткризовому бізнес-середовищі.

Розпочате формування навчальних груп на безоплатний триденний тренінг за методикою МОП «Розпочни свій бізнес» (РВСБ) серед жінок, які мають бізнес ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися розробляти бізнес-план та отримати менторський супровід на шляху до реалізації власної бізнес-ідеї.

Швиденько реєструйтесь! Кількість місць обмежена!

Заявка на участь у тренінгах "Розпочни свій бізнес" за посиланням https://crm.gurt.org.ua/syb_offline/

Рівненська міська рада

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #жінка #Розпочни свій бізнес #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...