• Головна
  • Сервісне обслуговування, ремонт Фіат на СТО в Києві
Новини компаній
17:36, 12 липня

Сервісне обслуговування, ремонт Фіат на СТО в Києві

Новини компаній

Фіат пропонує проведення необхідних заходів технічного обслуговування, які забезпечують справний стан машини. Крім планового обслуговування обкатного, сезонного, щорічного, що включають обов'язкове виконання конкретних технологічних операцій, авто, як будь-який механізм, вимагає ремонтів.

Компанія «Маслянка» на трьох СТО в Києві обслуговує машини 35 марок світових виробників - практично всіх, які експлуатуються в місті, докладніше про нього можна дізнатися тут. У їх числі авто, які виробляє італійська компанія Фіат, тому для техобслуговування і ремонту авто цієї марки можна звертатися в автосервіс компанії «Маслянка» як СТО Фіат. На станції працюють професіонали високої кваліфікації, які виконують всі необхідні операції з діагностики, технічного обслуговування і ремонту машини, використовуючи тільки якісні запчастини і видає гарантію якості.

Сервісне обслуговування, ремонт Фіат на СТО в Києві, фото-1

Налагодження роботи двигуна

Водії оцінюють роботу авто не тільки по легкості її ходу, але й по звуку. У керівництві з експлуатації машини вказана необхідна періодичність регулювання клапанів двигуна. Якщо ця вимога була виконана вчасно, але стук клапанів чутно після набору швидкості або під час їзди, необхідно звернутися до фахівців. Вони проаналізують, чому виникає стук клапанів двигуна, що робити в таких випадках.

Звуки виникають з багатьох причин, в числі яких, поряд зі стуком клапанів:

  • свист ременя;
  • несправність підшипників, колінчастого вала.

Диференціювати фактори і визначити необхідні міри усунення нештатних стукотів - прерогатива фахівців. Регулювання клапанів двигуна в Києві можна замовити в компанії «Маслянка», фахівці якої в короткий термін кваліфіковано виконають всі необхідні роботи.

Заправка автокондиціонерів фреоном

Варто перед початком літнього сезону перевірити працездатність кондиціонера, наявність в ньому холодоагенту. Діагностика дозволяє виявити наявність і можливі причини витоку фреону. Враховуючи, що фреон - шкідлива речовина, заправка холодоагенту проводиться тільки після усунення причин можливих витоків. Заправка автокондиціонера вартість цього процесу залежить від того, які операції виконувались окрім заповнення фреоном. У випадках, коли для визначення причини витоків використовувалися флуоресцентні масла, перед заправкою проводилася антибактеріальна чистка пристрою, у вартість робіт включаються витрати на фреон, масло і хімікати.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...