• Головна
  • Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада
11:30, 8 липня
Надійне джерело

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада

Депутати постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи побували на підприємстві «Колор С.І.М.», яке виготовляє фарби, лаки, мастику та іншу подібну продукцію. Виробництво розташоване на території смт Клевань Рівненського району.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-1

Річ у тім, що на минулій сесії обласна рада прийняла Звернення до керівництва держави щодо екологічності цього виробництва та його впливу на здоров’я населення.

Причиною такого звернення стали скарги від жителів Клеванської селищної громади, які стверджують, що підприємство порушує правила екологічної безпеки, відповідно несе шкоду довкіллю та їхньому здоров’ю.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-2

Звернулася до обласної ради і громадська організація «Екологія і світ», в якій також переконують, що саме діяльність ТОВ «Колор С.І.М.» завдає шкоди жителям Клеваня.

Згодом до обласної ради надійшов лист від керівниці підприємства Зої Іващук, яка запросила депутатів профільної екологічної комісії ознайомитися з виробництвом, адже категорично не погоджується зі звинуваченнями екологів та місцевих жителів.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-3

Разом з депутатами на підприємстві побували і представники управління держеконагляду, держспоживслужби та департаменту екології та природних ресурсів ОДА. А також Клеванський селищних голова Галина Кидун і голова ГО «Екологія і світ» Вікторія Гребінець.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-4

Передусім вони оглянули ті виробничі об’єкти, на роботу яких скаржаться екологічні активісти. Також мали змогу ознайомитися з дозвільними документами та поспілкувалися безпосередньо з представником інвестора.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-5

«Хочу наголосити на тому, що депутати обласної ради не є інспекторами чи правоохоронцями. Ми не маємо повноважень здійснювати будь-які заміри, виносити приписи чи забороняти роботу підприємства. В нашій компетенції – відстоювати як інтереси громади, так і права інвестора, який є платником податку в цій громаді. Тому на даний момент все, що ми можемо зробити, – рекомендувати Клеванській селищній раді звернутися до відповідних органів, щоб ті зробили одночасні заміри повітря на території підприємства та в межах санітарної зони його діяльності», - зауважив голова постійної комісії Юрій Кузнюк.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-6

З іншого боку, на думку депутатів, керівництво підприємства також має шукати спільну мову з громадою, на території якої працює, і чути думки її жителів.

Депутати Рівненської облради завітали до клеванського підприємства, на яке скаржиться місцева громада, фото-7

За матеріалами пресслужби Рівненської облради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #новини Рівного #новини Рівненщини #Клевань #Колор Сім #депутати #інспекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...