Новини компаній
14:11, 29 червня 2021 р.

Коли потрібен адвокат?

Новини компаній

Дуже часто людина здійснює адміністративне правопорушення навіть не здогадуючись про це. Наприклад, порушуючи правила дорожнього руху, невиконання батьківських обов’язків тощо. Більшість вважає, що такий вид правопорушень незначний, адже покарання незначне, проте наслідки такого відношення можуть бути досить сумними.

Серед найбільш поширених покарань за адміністративні правопорушення:

  • штрафи;
  • вилучення документів,
  • громадські  роботи;
  • адміністративний арешт.

В багатьох випадках без допомоги адвоката https://www.malyk.com.ua/ не обійтись. Кфаліфіковану допомогу можна отримати за телефонами: : (096) 109-76-08 та (050) 105-33-11.

Яка допомога адвоката?

При цьому слід зауважити, що для фізичної особи найбільшим покаранням за адмінпорушення буде арешт, а для юридичної особи – адміністративне призупинення діяльності. Тож аби уникнути  неприємностей при порушенні та розгляді адміністративної справи краще звернутися до професійного та кваліфіковано найчастіше саме автолюбителі стають адміністративними правопорушниками. Правоохоронці фіксують водіння в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За подібні правопорушення передбачений не тільки штраф та вилучення водійських прав, але й арешт на декілька діб.  Допомога адвоката по ст. 130 КУпАП в цій ситуації просто необхідна. Вчасне звернення до кваліфікованого фахівця допоможе уникнути зайвих неприємностей.

Крім того, адвокат з питань адміністративних правопорушень допоможе оскаржити дії Національної поліції України, прикордонної служби, податкової та фінансовим інспекціям, органів виконавчої влади, Пенсійного фонду та інших органів, уповноважених адміністративні справи.  Звернувшись до фахівців можна отримати професійну юридичну допомогу при розгляді справ по адміністративному правопорушенню.

З першого погляду захист по такім справам здається нескладним, проте навіть найменша помилка може призвести до серйозних негативних наслідків. Адже у будь-якій справі існують свої специфічні нюанси та тонкощі, які професійний юрист знає досконально. Тож введення будь-якої адміністративної справи потребує достатнього досвіду та знань.

Допомога адвокату по адміністративній справі потрібна буде як фізичній, так і юридичній особі, адже саме цей фахівець має усі повноваження для захисту. Крім того, адвокати Вінниці  можуть повноцінно забезпечити дотримання процесуальних та громадянських прав підзахисного. А у випадку, коли особа не згодна з прийнятих відносно неї рішення, фахівець підготовить усі потрібні документи та допоможе оскаржити в апеляційному суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...