• Головна
  • Український предметний дизайн
Новини компаній
11:00, 29 червня 2021 р.
Надійне джерело

Український предметний дизайн

Новини компаній
Український предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Український предметний дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Замовити твори сучасного мистецтва від дизайн студії Романа Москаленко - 095 105 42 85

Український предметний дизайн вже давно вийшов за рамки України прирівнявся до міжнародних трендів та становить конкуренцію європейському дизайну. Загальний образ предметного дизайну в Україні складається з абсолютно різних напрямків у декорі і сучасному мистецтві.

Дизайн студія Романа Москаленка займає в цьому напрямку лідируючі місця  одночасно по декількох позиціях: це кілька різних напрямків в сучасній скульптурі, настінний барельєф для створення якого застосовуються різні технології роботи з рельєфом і рельєфним живописом, а також абсолютно новий напрямок - рельєфні картини з нанесенням на них металізації сріблом. Мозаїчні панно і картини, кілька різних технологій в художньому настінному живопису, обгоріле дерево яке проходить додаткові етапи декорування з введенням кольору і перламутрів в глибину рельєфу.

Предметний дизайн

Українські художники-декоратори

Українські дизайнери, художники та декоратори безумовно дуже талановиті і творчі люди. Вони зайняли особливу нішу, яка стрімко розвивається і просуває предметний дизайн на новий рівень далеко за межами України.

Багато зусиль у розвитоку цієї сфери вклали художники-декоратори студії Романа Москаленко. У своїй роботі створюючи не тільки окремі композиції або просто красивий декор який спочатку розроблявся під певний стиль в інтер'єрі та який можна віднести до предметного дизайну. Вони створили цілі напрямки в сучасному мистецтві яких раніше не існувало взагалі.

Предметний дизайн - декорування інтер'єрів

Декорування інтер'єру - безсумнівно важливий завершальний етап воформленні дизайну. Цей процес творчий, є можливість проявити креатив на максимум та втілити в життя свої задуми та ідеї.

Застосування предметного дизайну робить завершальні штрихи в дизайні інтер'єру, розставляючи свої акценти, приховуючи недоліки площі або вади в архітектурі і навпаки вишукано підкреслюючи необхідні зони в інтер'єрі. За рахунок правильно розставлених акцентів можна додати квартирі або заміському будинку бажаного настрою, колориту і стилістики.

В дизайн студії Романа Москаленко багато ідей і рішень для Вашого житла. Ви отримуєте індивідуальний підхід, максимальну клієнтоорієнтованість і ексклюзивний предметний дизайн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#предметний дизайн #найкращий предметний дизайн #дизайн-студія Романа Москаленка
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vasya89
18 жовтня 2021 р., 12:07
Подобається ваша картина з павліном, думаю що в мене біля каміна щось подібне можна було б поставити!
Oksi.Melnik
2 листопада 2021 р., 18:05
Подобається ваша картина з павліном, думаю що в мене біля каміна щось подібне можна було б поставити!!!
Оголошення
live comments feed...