• Головна
  • Кваліфікацію лікарів перинатального центру Рівненщини перевірили у столиці
11:04, 7 травня 2013 р.

Кваліфікацію лікарів перинатального центру Рівненщини перевірили у столиці

Знання, вміння та навички лікарів обласного перинатального центру проінспектували провідні фахівці з акушерства та гінекології України.

Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Зокрема, медиків вищої категорії оцінювали за рівнем їх теоретичних знань та практичних навичок. Особливу увагу при цьому звертали на професійну майстерність медиків надавати кваліфіковану допомогу в екстремальних ситуаціях, зокрема, жінкам із кровотечею. Загалом атестаційний іспит склали більше 70 акушерів-гінекологів вищої категорії з усієї Рівненщини.

Ініціювала перевірку фахового рівня медиків, котрі опікуються здоров’ям вагітних, породіль і немовлят, міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова. На її переконання, такі атестаційні заходи дуже важливі, оскільки від професійності акушерів-гінекологів залежить якість обслуговування матерів і їхніх малюків.

Водночас міністр наголосила, що, за результатами визначення кваліфікації медпрацівників, звільнень не буде. Кадрове інспектування необхідне для об’єктивної оцінки кваліфікації лікарів. Водночас такі перевірки підкажуть, чого бракує медику для досягнення вищого рівня. Додаткові знання та здібності акушери-гінекологи за потреби зможуть одержати під час спецнавчання або ж курсів із підвищення кваліфікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

live comments feed...