![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
19:03, 16 червня 2021 р.
Надійне джерело
У Рівненській області на одну вакансію претендує майже вдвічі менше безробітних, ніж торік
![У Рівненській області на одну вакансію претендує майже вдвічі менше... У Рівненській області на одну вакансію претендує майже вдвічі менше безробітних, ніж торік](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цьогоріч за допомогою служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано понад 8 тисяч громадян. А загалом послугами служби у січні-травні 2021 року скористалися 44,2 тис. осіб. Професійне навчання пройшли 2,5 тис. безробітних, до громадських і тимчасових робіт долучилося понад тисяча осіб.
За інформацією Рівненського обласного центру зайнятості, 4,5 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 14,2 тис. вакансій, з них 52% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості.
Завдяки ефективній співпраці з роботодавцями вдалось майже вдвічі зменшити навантаження на одне вільне місце. Якщо на червень минулого року на одну вакансію претендувало 11 безробітних, то у цьому році цей показник становить 6 осіб на одну вакансію. На сьогодні кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості становить 2,2 тис. одиниць.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:59, 15 липня
13
10:37, 19 липня
13:07, 21 липня
6
19:34, 24 липня
4
live comments feed...