11:00, 13 червня 2021 р.
Надійне джерело
Під час Євро-2020 у Рівному для любителів футболу працюватиме фан-зона. Де вона розміщуватиметься
Рівняни палко вболіватимуть за свою збірну на новій фан-зоні у парку імені Тараса Шевченка. Саме для того, аби об’єднати всіх прихильників футболу в Рівному створено фан-зону, де на великому екрані усі бажаючі зможуть підтримати збірну України у першому поєдинку Євро-2020. Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.
Отож, в неділю 13 червня о 21.30 запрацює фан-зона з розіграшами призів для вболівальників, і вже о 22:00 рівняни зможуть вболівати за Збірну України в поєдинку проти команди Нідерландів.
- Спорт - це велика сила , яка об’єднує і ми – стаємо непереможними! Такі заходи стануть можливістю рівнянами гарно відпочити, отримати заряд позитиву, який нині так потрібен усім, - говорить ініціатор, міський голова Рівного Олександр Третяк. - Тож рівняни давайте разом вболівати за збірну України. Адже Рівне - футбольне місто!
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...