• Головна
  • Профтехучилище РАЕС знову відкриває двері для майбутніх спеціалістів
15:00, 10 червня 2021 р.
Надійне джерело

Профтехучилище РАЕС знову відкриває двері для майбутніх спеціалістів

Профтехучилище РАЕС знову відкриває двері для майбутніх спеціалістів

Поточного навчального року випускниками професійно-технічного училища Рівненської АЕС стануть 78 кваліфікованих робітників, які у перспективі будуть працевлаштовані на енергогенеруюче підприємство. Наразі ж стартує чергова вступна кампанія до освітньої установи, яка до сьогодні залишається єдиною в країні, що функціонує в складі атомної електростанції.

Профтехучилище Рівненської АЕС здійснює підготовку робітників з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів та перепідготовку працівників підприємства. До профільного закладу вступають учні з високими середніми балами, які освоюють обраний фах у кращих класах та майстернях, відшліфовують набуті знання під час виробничих практик у підрозділах РАЕС аби після успішного завершення навчання стати частиною великого колективу атомників.

З 15 червня у ПТУ РАЕС розпочинається вступна кампанія на 2021-2022 навчальний рік. Молодь віком від 15 років запрошується на навчання за спеціальностями: «слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування», «електрогазозварник, контролер зварювальних робіт», «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Випускники одинадцятих класів з терміном навчання в один рік можуть вступати на першу та третю спеціальності, дев’ятих класів – з терміном навчання у три роки на першу та другу спеціальності.

Здобувачі освіти будуть зараховані в училище за результатами вступних випробувань (співбесід) із профілюючих предметів: математики, фізики, української мови, які відбудуться у серпні поточного року. Перелік документів необхідних для вступу: оригінал документа про освіту, 6 фото (3х4), копія паспорта, медична довідка та карта профілактичних щеплень, копія ідентифікаційного коду, а також, за наявності, документи, що дають право на пільги. Приймальна комісія працюватиме з 15 червня до 13 серпня. Варто відзначити, у вступників з’явилася можливість подати заяву-анкету на вступ в електронній формі.

За успішними результатами семестрового контролю із предметів загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учні профтехучилища РАЕС забезпечуються стипендією.

За матеріалами пресслужби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #ПТУ #вступна кампанія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...