![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:31, 7 червня 2021 р.
Надійне джерело
Ще в одному місті на Рівненщині з'явиться ЦНАП
![Ще в одному місті на Рівненщині з'явиться ЦНАП Ще в одному місті на Рівненщині з'явиться ЦНАП](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зовсім скоро в центрі Острога з'явиться сучасний Центр надання адміністративних послуг.
Проект реконструкції Управління забезпечення надання адміністративних послуг Острозької міської ради став можливим завдяки народному депутату Верховної Ради України Олександру Салійчуку. Як повідомляють в Острозькій міській раді, завдяки його сприянню Острог отримав 4,5 мільйони гривень державної субвенції.
Також до розробки проекту долучилися міський голова Острозької громади Юрій Ягодка , депутат Рівненської обласної ради Олег Стратюк та депутат Остроької міської ради Костянтин Кирилюк.
Тепер найнеобхідніші адміністративні послуги можна буде отримати в центрі міста в максимально комфортних умовах без потреби "бігати" по різних інстанціях, зазначають в Острозькій міськраді.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...