![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:03, 5 червня 2021 р.
Надійне джерело
Заявка «Рівнеоблводоканалу» перемогла в конкурсі грантів від Міністерства закордонних справ Словаччини
![Заявка «Рівнеоблводоканалу» перемогла в конкурсі грантів від Мініст... Заявка «Рівнеоблводоканалу» перемогла в конкурсі грантів від Міністерства закордонних справ Словаччини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Конкурсна заявка, за словами директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Андрія Карауша, стала можливою завдяки співпраці керівництва підприємства з інвестменеджерами Словацької агенції з міжнародного співробітництва та розвитку Наталії Матковської і Артура Мадатяназ та «Асоціації Водоканалів Словаччини» разом із партнером проекту – «Асоціацією Водоканалів України» та особистої підтримки міського голови м. Рівне Олександра Третяка.
— Грант на реалізацію проекту дає змогу зробити водопровідну воду у Рівному чистішою і якіснішою завдяки новаціям, які будуть впроваджені за допомогою спеціалістів з Словаччини. Наша заявка набрала 95 балів зі 100 можливих! Ми збудуємо в Рівному станцію з виробництва гіпохлориту натрію на водопровідній станції «Київська». До речі, це буде друга така станція на підприємстві. Це наша спільна перемога, — підсумував Андрій Карауш.
Зазначимо, що бюджет на реалізацію проєктів на конкурсі загалом був скорочений і становив лише 300 000 євро. Наш проєкт зумів забрати 2/3 всього бюджету, а це близько 200 000 євро! Що є найкращим результатом на конкурсі.
Про це повідомляє Рівнеоблводоканал
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
live comments feed...