![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:30, 3 червня 2021 р.
Надійне джерело
Новий очільник Вараського комунального підприємства родом із Костополя
![Новий очільник Вараського комунального підприємства родом із Костополя Новий очільник Вараського комунального підприємства родом із Костополя](/dist-assets/images/cap.jpg)
Романа Жданюка із 1 червня 2021 року призначено (на умовах контракту) директором Комунального підприємство "Бюро технічної інвентаризації" м.Вараш. Відповідне розпорядження підписано міським головою Олександром Мензулом, повідомляє пресслужба Вараської міськради.
Новий очільник комунального підприємства народився у м.Костопіль. У 2003 році завершив Український державний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне). Після вищого навчального закладу працював технічним інженером та оцінювачем у Бюро технічної інвентаризації (м.Вараш). Із 2007 року є фізичною особою - підприємцем.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:15, 25 липня
15
13:06, 21 липня
8
19:42, 25 липня
49
10:50, 27 березня 2023 р.
112
live comments feed...