![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:03, 1 червня 2021 р.
Надійне джерело
Не у всіх громадах Рівненщини діють служби у справах дітей
![Не у всіх громадах Рівненщини діють служби у справах дітей Не у всіх громадах Рівненщини діють служби у справах дітей](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі в Рівненській області служби дітей створили у 57 територіальних громадах із 64-х. Разом з тим, турбота про дітей – серед головних функцій і повноважень територіальних громад в рамках децентралізації. На цьому акцентовано під час онлайн наради із ТГ під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля. Про це повідомляє Рівненска ОДА.
На сьогодні відсутні такі служби у Білокриницькій, Великоомелянській Рівненського району, Рафалівській Вараського району, Смизькій, Крупецькій, Острожецькій та Підлозцівській громадах Дубенського району. У Сарненському районі у 100% громад вже працюють відповідні органи.
«Закликаю проявити свідомість керівників громад та прискоритися зі створенням служб. Таким чином ви допоможете дітям громади, а також подбаєте про розвиток і добробут кожної родини. Рівненська ОДА завжди готова допомогти із консультаціями щодо утворення зазначених служб», - наголосив Віталій Коваль.
Начальник служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук додав, що такі служби мають бути створені до 1 липня 2021 року.
Структурно служба може складатися з одного або більше працівників. Штатна чисельність працівників встановлюється з розрахунку 1 працівник не більше, ніж на 1000 дітей, але не менше одного працівника на територіальну громаду.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...