Продаєте алкоголь на розлив без права на цю діяльність? Готуйте гаманці

Продаєте алкоголь на розлив без права на цю діяльність? Готуйте гаманці

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до ст. 15 прим.3 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб’єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб’єктів господарювання громадського харчування, суб’єктів господарювання з універсальним асортиментом товарів.

В разі встановлення порушення при продажу алкогольних напоїв на розлив, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу - 6800 гривень, згідно зі ст. 17 Закону № 481.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

новини Рівне новини Рівного новини Рівненщини алкоголь на розлив штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі