![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:15, 18 травня 2021 р.
Надійне джерело
Псевдогазовик ошукав двох рівнянок: слідчі розпочали досудове розслідування
![Псевдогазовик ошукав двох рівнянок: слідчі розпочали досудове розсл... Псевдогазовик ошукав двох рівнянок: слідчі розпочали досудове розслідування](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, учора, близько 15:30 до квартири 84-річної рівнянки на вулиці Міцкевича прийшов чоловік, який представився працівником газової служби.
Він повідомив, що їй необхідно замінити лічильник на новіший, а заплатити доведеться лише за його встановлення. Після того, як побачив, де пенсіонерка зберігає гроші, покликав її до ванної кімнати, оскільки там начебто протікає вода. В цей час вкрав грошові кошти в сумі вісім тисяч гривень та зник.
За декілька годин у квартирі на вулиці Відінській аналогічним чином заволодів грошовими коштами 83-річної пенсіонерки. Їй «заміна лічильника» коштувала 7500 тисяч гривень.
Правоохоронці наголошують громадянам: не впускайте в помешкання невідомих осіб, які представляються працівниками будь-яких державних установ чи комунальних служб, якщо ви їх не очікуєте. А якщо побачили підозрілих осіб у під’їзді чи біля будинку, негайно повідомляйте на спецлінію 102.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com
Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...