У Рівненській АЕС з’явилося нове обладнання

На Рівненській АЕС у цеху підготовки виробництва енергоремонтного підрозділу (ЦПВ ЕРП) – нове обладнання та оновлені приміщення для ремонту.

Нове обладнання, а саме горизонтально-розточний верстат TPX6111В/3 з трьох осьовою цифровою індикацією, було закуплено минулоріч через необхідність у виконанні робіт з відновлення вузлів та деталей обладнання електростанції та виготовлення нових деталей й запасних частин. Поруч із введенням в експлуатацію нового обладнання відповідно до сучасних вимог в цеху відремонтовано майстерню з ремонту пневмо-електроінструменту та засобів малої механізації. Також організовано та відремонтовано комфортне приміщення для комірників, які ведуть облік товарно-матеріальних цінностей підрозділів ЕРП.

Як зазначає начальник ЦПВ ЕРП Юрій Андрєєв, закупівля дороговартісного верстата у ремонтно-механічну майстерню РАЕС була здійснена взамін застарілого верстата – моделі 2620, що відпрацював свій ресурс. Виробником нового обладнання є Шеньянська верстатобудівна компанія «SMTCL» (Китай), яка використовує німецькі технології та комплектуючі виробництва провідних світових компаній.

- Верстат призначений для механічної обробки металів та інших матеріалів різанням при виготовленні та відновленні великогабаритних деталей, складальних одиниць та корпусних деталей тепломеханічного обладнання. Сучасне й універсальне обладнання має цифрову індикацію відліку координат та здійснює фрезерування, свердління, розточування, різьбонарізання, інші види операцій. Воно відрізняється високою ефективністю, точністю обробки та, в цілому, сприяє значній економії робочого часу та матеріальних ресурсів, – підсумовує Юрій Андрєєв.

За матеріалами пресслужби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

новини Рівне новини Рівного новини Рівненщини РАЕС обладнання кімната ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі