На Рівненщині створюють Науково-технічну раду сталого розвитку (ФОТО)

На Рівненщині створюють Науково-технічну раду сталого розвитку (ФОТО)

В Рівненській обласній раді працюють над створенням Науково-технічної ради сталого розвитку. Про мету та завдання такого дорадчого органу сьогодні говорили депутати двох постійних комісій на спільному засіданні. А саме - з економічних питань та комунальної власності (голова – Андрій Пехотін) та з питань гуманітарної політики (голова – Алла Черній).

З пропозицією створити Науково-технічну раду звернулася депутат обласної ради, професор кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування Світлана Левицька.

«За статистикою 80 % дисертацій, які захищають у вишах Рівненської області, не стосуються життя нашого регіону. Ми хочемо зламати цю тенденцію і наблизити науку до вирішення нагальних проблем саме Рівненщини. Науково-технічна рада, власне, і має брати участь на етапі підготовки відповідних рішень обласної ради та адміністрації», - пояснила свою ініціативу Світлана Левицька.

Йдеться, передовсім, про залучення науковців економічного напрямку з усіх вищих навчальних закладів Рівненщини. Однак співпрацю науки та влади можна поширювати й на інші сфери, - вважають в обласній раді.

Залучати науковців планують до вирішення питань  аграрного сектору, зокрема, органічного виробництва, ІТ-сфери, екології.

До складу такої ради можуть увійти представники бізнесу та управлінці, які знаються на проблемах нашого регіону, в тому числі розуміють потреби ринку праці. 

Перше, до чого зможуть долучитися члени Науково-технічної ради сталого регіонального розвитку, - це розробка обласних програм, термін яких спливає, а також запропонувати зміни до вже чинних програм. 

Відділ прес-служби Рівненської обласної ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

науково-технічна рада новини Рівного
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі