Команда Доступно.UA нагородила найкращі заклади Рівного (ФОТО)

Команда Доступно.UA нагородила найкращі заклади Рівного (ФОТО)

У п'ятницю, 14 травня, Дмитро Щебетюк разом із командою Доступно.UA відвідав Рівне із відзнаками для найбільш доступних локацій міста: серед них супермаркети, аптеки, Торгівельний Центр, та одна адміністративна локація (ЦНАП). Заклади обирали за основними критеріями, що відповідають державним будівельним нормам і дозволяють людям із маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з маленькими дітьми, літні люди тощо) отримати послуги в тих чи інших закладах.

Перед тим, у березні 2021 року, команда промоніторила 55 локацій, а після перевірки їх додали на мапу доступності українських міст, що розвиває Доступно.UA.

Базовими критеріями доступності були обрані такі: ширина входу до приміщення, кут нахилу пандуса та наявність поручнів біля нього, простір всередині та обладнана вбиральня (наявність поручнів, сповивального столика тощо). Заклади, що пройшли таку перевірку, отримали нагороду #ДоступноРекомендує.

Мета цієї акції — відзначити безбар’єрні локації, привернути увагу, мотивувати інші заклади та міську владу облаштовувати свій простір так, щоб він був доступним для всіх груп населення, незалежно від рівня їхньої мобільності. Можливості відвідувати потрібні їм локації, спонукатиме представників маломобільних груп населення до активнішого соціального життя та участі в житті суспільства.

Доступно.UA — громадська організація, яка займається моніторингом доступності українських міст, а також прагне зробити Україну безбар’єрною. 

Дмитро Щебетюк — засновник організації Доступно.UA, громадський діяч, блогер, спортсмен, мандрівник, ведучий “Телебачення Торонто”. 

Dostupno — це мобільний додаток з понад 1000 локаціями у 28 містах України. А зовсім скоро безбар'єрні заклади Рівного та важливі адміністративні локації також можна буде відшукати у додатку. 

Завантажити Dostupno

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.dostupno

IOS: https://apps.apple.com/ua/app/tosmap/id1500324398?l=uk

Фото та матеріал надані командою Доступно.ua

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

інклюзія доступність Дмитро Щебетюк Доступно.ua новини Рівного
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі