• Головна
  • Рівненщину з Днем Європи привітав Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства
12:29, 15 травня
Надійне джерело

Рівненщину з Днем Європи привітав Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства

Рівненщину з Днем Європи привітав Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства

Рівненщину з Днем Європи привітав Маршалек Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща Густав Марек Бжезін. 

До вашої уваги переклад вітання Маршалка.

Шановні мешканці Рівненської області! Дорогі друзі! 

День Європи – це день, коли ми згадуємо Декларацію Роберта Шумана, який понад 70 років тому запропонував нову формулу політичної співпраці у Європі. Й досі залишаються актуальними його слова, що єдність та солідарність усіх країн Західної та Центрально-Східної  Європи вдасться збудувати лише завдяки спільній праці і практичним крокам. 

Впродовж наступних років європейські держави зміцнювали свою співпрацю у різноманітних сферах, розширюючи її й на інші країни. Спочатку з країнами Західної Європи, а потім, після розпаду Радянського Союзу, з країнами, що входили до, так званого, колишнього  Східного Блоку, зокрема й Польщею. 

Сьогодні – у рамках численних програм, спрямованих на країни Східного Партнерства, у тому числі й Україну. Польща також невпинно підтримує європейські прагнення  України, особливо у цей складний для Вас час. Європейські ідеї міжрегіональної співпраці добре помітно у відносинах Вармінсько-Мазурського воєводства та Рівненської області. 

Мені надзвичайно приємно, що з перспективи майже двадцятирічної співпраці обох регіонів, очевидними є результати нашої праці й активність місцевих установ та організацій.

Впродовж цих років нами було реалізовано чимало проєктів, ініціатив та заходів, які назавжди увійдуть в історію українсько-польських відносин. Сміливо можемо стверджувати, що наша співпраця носить комплексний та сталий характер: це й культура, освіта, обмін молоддю, співпраця громадських організацій, співпраця в Європейській мережі кулінарної спадщини.

Іншим, вартим уваги, прикладом співпраці регіонів є сфера охорони здоров'я, зокрема, обмін досвідом хірургів  Ольштинської дитячої лікарні з лікарями обласної дитячої лікарні в Рівному. Це спільні заходи у сфері сільського господарства й охорони довкілля. Співпраця експертів, науковців і журналістів з обох регіонів. Але це й також прекрасні стосунки між людьми. 

Дорогі друзі, жителі Рівненської області, з нагоди Дня Європи бажаю Вам, перш за все, здоров'я, успіхів та взаємної солідарності! Щирі вітання з Вармії та Мазур! 

Рівненська ОДА

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день Європи #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...