• Головна
  • В одному з міст на Рівненщині місцеві депутати напередодні Дня Матері навідалися до сімей, які втратили дітей під час війни
18:30, 8 травня 2021 р.
Надійне джерело

В одному з міст на Рівненщині місцеві депутати напередодні Дня Матері навідалися до сімей, які втратили дітей під час війни

Напередодні свята Дня Матері заступник міського голови Роман Хондока, депутат Рівненської обласної ради Олена Корень, депутат Вараської міської ради Дмитро Ющук та директор Вараського міського центру соціальних служб Світлана Пашко подарували солодощі та квіти мамам наших героїв, які віддали своє життя за мир та спокій нашої країни – Тарасюк Галину Борисівну, Турик Ольгу Михайлівну, Килюшик Наталію Ігорівну.

Про це інформує прес служба Вараської міської ради.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 День Матері святкується в Україні у другу неділю травня.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #Вараш #депутати #матері #подарунки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...