• Головна
  • Шістнадцять жителів Рівненщини вже отримали житло за "доступною іпотекою"
10:30, 30 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Шістнадцять жителів Рівненщини вже отримали житло за "доступною іпотекою"

Шістнадцять жителів Рівненщини вже отримали житло за "доступною іпотекою"

Рівненщина – серед найактивніших регіонів-учасників державної програми «Доступна іпотека». За два місяці її дії 16 жителів області отримали пільгові кредити на житло під 7%. Про це повідомляє прес служба Рівненської ОДА.

- Третину усіх кредитів видано Приватбанком, оформлення також відбулось через Укргазбанк, Глобус, Кредобанк та Ощадбанк. Всього ж задіяно 8 уповноважених банків. Загальна сума підписаних договорів складає 11,5 мільйонів гривень, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. - Заявки продовжують оформлюватися. Населення потребує пільгового кредитування. А «Доступна іпотека» дасть можливість придбати житло тим, хто не мав такої можливості.

Загалом в Україні вже підписано 173 кредитні договори на загальну суму 139,25 млн грн, при чому як на первинному (31,66%), так і вторинному ринках (68,34%).У програмі задіяно 22 регіони та м. Київ. Найактивніші з них відповідно до наданих громадянами заявок на отримання кредитів є м. Київ (35,2%), Київська обл. (25,7%), Харківська обл. (7,2%), Львівська обл. (6,6%) та Рівненська обл. (4,4%).

Довідка

Державна програма «Доступна іпотека 7%»

Джерелофінансування: Державний бюджет України (через Фонд розвиткупідприємництва).

Уповноважені банки: Укргазбанк, Ощадбанк, «Глобус Банк», Приватбанк, Мегабанк, Кредобанк, «ОТП банк», АТ БанкАльянс.

Умови іпотечного кредитування:

Максимальна сума іпотечного кредиту 2 млн. грн. Строк виплати компенсації процентів віповідає строку іпотечного кредиту (20 років). Мінімальний власний внесок позичальника 15 % відсуми кредиту. Максимальний розмір комісії за надання та обслуговування кредиту 0,5 % відсуми кредиту. Максимальний розмір комісії за надання гарантій Фонду розвитку підприємництва 0,5 % річних. Кредитні гарантії Фонду: 50% від суми наданого іпотечного кредиту.

Види предметів іпотеки:

Первинний ринок (майнові права на квартири та будинки + ділянка). Вторинний ринок (квартири та будинки + ділянка введені в експлуатацію з 2018 року).

Нормативна площа предметів іпотеки:

50м2 загальної площі на одинокого громадянина чи сім‘ю з двох осіб; 20м2 на кожного наступного члена сім‘ї.

Віковий параметр:

До 70 років на момент погашення кредиту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #іпотека #житло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...