• Головна
  • В одному з міст на Рівненщині розпочали одноразові виплати учасникам бойових дій та ветеранам
15:30, 22 квітня 2021 р.
Надійне джерело

В одному з міст на Рівненщині розпочали одноразові виплати учасникам бойових дій та ветеранам

В одному з міст на Рівненщині розпочали одноразові виплати учасникам бойових дій та ветеранам

Знагоди Дня пам’яті тапримирення ветерани йучасники бойових дій отримають щорічні разові виплати, які цього року Кабінет Міністрів збільшив упорівнянні зпопереднім роком.Про цейдеться упостанові від 08квітня 2021р.№ 325«Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхсоціального захисту» і«Про жертви нацистських переслідувань».

Виплата буде здійснена до 5травня 2021року особам з інвалідністю:

I групи — 4 421 грн;

II групи — 3 906 грн;

III групи — 3 391 грн;

УБД, постраждалим учасникам Революції Гідності — 1 491 грн;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною — 4 421 грн;

членам сімей загиблих — 966 грн;

учасникам війни — 612 грн.

Тобто, якщо ви УБД, член сім’ї загиблого, військовослужбовець чи пенсіонер, і щороку отримуєте таку виплату — вас повинні включити в списки на виплату автоматично, але якщо ви сумніваєтесь у цьому — зверніться з відповідною заявою до органу соцзахисту населення або ж уточніть у військовій частині чи органі соцзахисту, чи внесли вас у списки на виплату.

Особи, які не отримають грошову допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10 і 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до 5 травня включно, мають право звернутися за нею до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

В яких випадках грошова допомога не виплачується?

Разова грошова допомога не виплачується в разі смерті отримувача до 5 травня або набуття громадянином статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10, 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» після 5 травня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги (частина шоста статті 17¹ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Виплата грошової допомоги, що належала особі і залишилась не одержаною у зв'язку з її смертю

Сума разової грошової допомоги, що належала особі згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і залишилася не одержаною у зв'язку з її смертю, не включається до складу спадщини і виплачується батькам, чоловіку (дружині), дітям особи, якій передбачена виплата разової грошової допомоги, або родичам, що проживали разом з нею (частина сьома статті 17¹ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги по Дубенському району перебуває – 3 892 ветерани війни, яким буде виплачено грошову допомогу до 5 травня. Загальна сума виплати по району становитиме понад 4 млн.. грн.

Станом на 22 квітня вже розпочато роботу по виплаті цієї одноразової допомоги жителям Дубенщини.

За матеріалами Дубенської міської ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #виплати #убд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...