Новини компаній
11:00, 6 квітня

Конструктор сайтів Creatium

Новини компаній

Creatium.io - інструмент для створення сайтів, в якому збирають сайт по частинах. Сторінка складається з блоків, в яких роблять ілюстрації, пишуть текст або вставляють картинки. Можна зробити блок з stories або формою замовлення. Існує zero-блок, який дасть сайту унікальність, тому що його ви створюєте повністю самі. Не потрібно програмувати, знати верстку або бути веб-розробником. За допомогою вбудованих у конструктор інструментів ви вже зможете зробити робочий сайт, який буде приносити прибуток після його публікації.

Ідея створити такий конструктор прийшла у 2009 році, тоді основним завданням було спрощення роботи. Створення сайту вимагало знань програмування та верстки. Була необхідність в веб-розробників і дизайнерів, щоб зробити простенький сайт, а часу це займало від 3-4 днів до декількох тижнів. Щоб прискорити цей процес і зробити його доступним, стали створювати конструктори. У 2011 році редактор Creatium виріс, став функціональним, і викликав інтерес і у людей, не залучених у розробку сайтів.

У 2018 році редактор Creatium став окремим продуктом. Платформа LP залишилася конструктором лендінгів, а Креатіум став рухатися в напрямку створення багатосторінкових сайтів.

Зараз на базі конструктора креатіум створено 100 тисяч сайтів. Щодня обробляється більше мільйона запитів від користувачів. Серверна інфраструктура Creatium обробляє 600 запитів в секунду. Наприклад, якщо на сайті запланували захід, то протягом 10 секунд на сайт потрапить 6000 чоловік. Можна не хвилюватися, що сайт не витримає потоку і впаде. Команда розробників розробляє і підтримує конструктор вже десятий рік й тому розуміє, які потужності необхідні людям.

Створити сайт на Creatium можна за кілька годин. Це не вимагає навичок або досвіду програмування, а готові рішення для блоків та дизайну заощадять час й сили. Розберіться в настройках, деталізуйте сайт, оптимізуйте SEO та отримаєте власний унікальний сайт, який приносить дохід. На повну настройку піде пара днів, якщо ви зовсім недосвідчений, але це швидше і вигідніше, ніж наймати фахівця для створення власного сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...