• Головна
  • У РАЕС на другому енергоблоці відремонтували реакторне обладнання
15:00, 2 квітня
Надійне джерело

У РАЕС на другому енергоблоці відремонтували реакторне обладнання

У РАЕС на другому енергоблоці відремонтували реакторне обладнання

На енергоблоці №2 (ВВЕР-440)30 доба середнього планово-попереджувального ремонту. Після завершення ремонту введено у режим «чергування» перший канал системи безпеки, в ремонт виведено обладнання третього каналу системи безпеки. Виконано ущільнення обладнання першого контуру.Про роботи, які виконуються персоналом цехуз ремонту та техобслуговування реакторів (ЦРТР) енергоремонтного підрозділу (ЕРП) Рівненської АЕС розповідає його начальник Юрій Крупко.

За коментарем Юрія Крупка, персонал ЦРТР на сьогодні закінчив усі роботи з ремонту реакторної установки енергоблоку №2.

«Виконано операції за Програмою перевантаження активної зони реактора. Реакторна установка зібрана і підготовлена до проведення гідравлічних випробувань першого контуру на щільність. Попереду на нас чекають роботи зі встановлення захисного ковпака системи локалізації герметичного об’єму реакторного відділення. Далі - проведення випробувань. Після цього - пускові роботи», - зауважив Юрій Крупко.

Фахівець окреслив, що упродовж ППР фахівцями цеху виконано розбирання реакторної установки, демонтовано внутрішньо-корпусні пристрої, виконано перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора.

«Уході ремонтної кампанії проводились підготовчі роботи до здійснення контролю металу, дефектації основних складових частин корпусу реактора та зварних з’єднань. Після цього було виконано збирання реакторної установки. Очікуємо успішного проведення гідравлічних випробувань. До виконання поставлених завдань залучався персонал дільниць палива та перевантаження й транспортно-технологічного устаткування, лабораторії обслуговування системи контролю та управління верхнього блоку. Хід виконання робіт оцінювався за багатьма критеріями, а саме: дотримання вимог культури виробництва, охорони праці, радіаційної та пожежної безпеки; забезпечення якості виконаних робіт; дотримання графіків ППР; дотримання основних принципів FME у ході виконання робіт на обладнанні реакторної установки.Відтак персонал у повній мірі впорався з покладеними на цех завданнями», -прокоментував Юрій Крупко.

Юрій Крупко також наголосив, що паралельно з роботою у ході ППР персонал ЦРТР працює над впровадженням проєкту з використання палива американської компанії Westinghouse (США) для ядерних реакторів типу ВВЕР-440. Фахівці цеху задіяні у впровадженні модифікованої технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом американської корпорації «Holtec International» (США), залучені до модернізаційних робіт з заміни верхніх стелажів у басейні витримки та заміни приводів системи управління захисту реактора на енергоблоках №1, №2.

Підсумовуючи фахівець відзначив, що персонал цеху забезпечено інструментом та засобами індивідуального захисту. Усі роботи виконуються з дотриманням чинних карантинних обмежень. На поточну добу роботи здійснюються відповідно до встановленого графіка ППР.

При використанні тексту прес-релізу вказівка його автора чи посилання на джерело інформації (офіційний веб-сайт РАЕС) є

За матеріалами прес служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #ремонт #реакторне #обладнання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...