• Головна
  • Бійка, сльозогінний газ, крики. Такі торговельні баталії по-рівненськи (ВІДЕО)
13:02, 19 квітня 2013 р.

Бійка, сльозогінний газ, крики. Такі торговельні баталії по-рівненськи (ВІДЕО)

Бійка, застосування сльозогінного газу, крики та взаємні звинувачення. Ось такі вони торговельні баталії по-рівненськи, в яких, з одного боку, власники торгового кіоску, з іншого - представники громадської організації, які орендують землю під ринок "Ювілейний", де і розташована торгова точка. А між ними виконавча служба, яка мала втілити у життя припис суду і демонтувати кіоск

Пан Юрій по дарчій отримав кіоск на ринку "Ювілейний". Донедавна реалізовував чоловік молочну продукцію. Проте, довго спокійно попрацювати не зміг. З 2007 року він судиться з так званою адміністрацією ринку, а точніше представниками підприємства об’єднання громадян "Перелесник", котрі орендують тамтешню землю під ринок. За словами чоловіка, в свій час з нього вимагали 25 тисяч гривень за незрозумілі послуги комунікаційного характеру. А зараз взагалі мають намір знести цей кіоск.

Юрій Поліщук, власник кіоску:

- Моя дружина, Тамара Леонідівна, з ними судилася. Я в той процес не вникав допоки не прийшли судові виконавці, аби демонтувати кіоск. Я звертався до влади. Вони сказали, що я маю заплатити гроші. Я їх заплатив, навіть переступивши через себе. Навіть не зважаючи на це вони хочуть кіоск знести. Я тут один борець за правду залишився. Усі понагинали голови і займаються своєю роботою.

На закиди щодо неправомірних дій виконавці стверджують, що виконують рішення Рівненського господарського суду від 5 листопада 2012 року. Саме тоді підприємці мали добровільно звільнити земельну ділянку від кіоску. Проте цього не зробили і донині, що в свою чергу призвело до конфліктної ситуації.

Олена Гаврилюк, державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Рівненського міського управління юстиції:

- На сьогоднішній день ми зобов’язували боржницю демонтувати даний кіоск добровільно, проте вона цього не зробила. Відповідно ми в примусовому порядку виконуємо це рішення.

Не знайшовши ж порозуміння між представниками громадського об’єднання, власником кіоску та державними виконавцями ситуація довкола демонтажу торгової точки набула не прогнозованого характеру.

Невідомі, аби зупинити зрізання замкуа застосували навіть сльозогінний газ. А от особу чоловіка, котрий виконував цю роботу як і його відповідну кваліфікацію, нашій знімальній групі встановити не вдалось. Пані Марія, котра постраждала від спецзасобу допоки чекала на "швидку допомогу" розповіла, що наразі договір оренди земельної ділянки був розірваний через суд.

Марія Романова, виконавчий директор ПОГ "Перелесник":

- Ситуація на ринку така, що вони мали самі демонтуватися. Вони цього не зробили. Виконавча служба вже втретє приїжджає і нічого не може зробити. Вони перешкоджають. Бризкають в очі мені і людям. Це зробив Юра, чоловік Поліщук Тамари. Її кіоск, а він, як її чоловік, прийшов озброєний.

Зрештою працівники виконавчої служби потрапили всередину кіоску, аби провести опис майна та в подальшому звільнити від нього земельну ділянку. Проте власник торгової точки здаватися не збирається. Нині він подав заяву про перегляд попереднього рішення господарського суду у зв’язку з нововиявленими обставинами. Чим закінчиться ця історія - важко сказати, адже у кожної з трьох сторін правда своя, а істина десь, вочевидь, між ними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...