• Головна
  • Пасажирські перевезення Німеччина-Україна
Новини компаній
17:44, 29 березня
Надійне джерело

Пасажирські перевезення Німеччина-Україна

Новини компаній

Вам необхідно їхати закордон і ви шукаєте надійного перевізника? Вибираєте міжнародний рейс, який дасть впевненість швидкого і вчасного прибуття в місце призначення, уникнення неприємностей при перетині кордону, комфорту в дорозі?

Чому варто обрати міжнародні перевезення до Німеччини мікроавтобусом

Шукаючи автобус «Німеччина-Україна», слід знати, що не обов’язково має актуальність перевізник з великими багатомісними автобусами. Для нинішніх перевезень з доїздом на роботу у віддалені місця Німеччини або за кінцевою адресою великі автобуси є незручними. В чужій країні важко орієнтуватись в місцевому транспорті і потрапити в пункт призначення.

Сучасні мікроавтобуси, навпаки, забираючи пасажирів від будинку в Україні, роблять доїзд в кінцевий пункт в Німеччині, відповідально відносяться до кожного пасажира, бо в умовах конкуренції бажають бачити його постійним клієнтом.

Компанії-перевізники тісно співпрацюють з агентствами з пошуку праці, тому можуть допомогти знайти роботу в Німеччині, або змінити її, якщо первісні умови вас не влаштували.

Чому для поїздки в Німеччину слід обрати компанію «Bus Travel»

Компанія «Bus Travel» працює 3 роки на ринку міжнародних перевезень України. За цей час ми надали послуги сотням пасажирів, які довірили нам свою поїздку. Наші мікроавтобуси ідеальні для поїздок на роботу, в подорож, поїздки до рідних, навчання. Наш перевізник має відгуки про свою діяльність в інтернет-просторі та соцмережах, веде свої сторінки (сайт), де інформує потенційних пасажирів про зміни в законодавстві, нові маршрути та інші пропозиції.

Наші переваги:

Відправки здійснюються щоденно. Виїзд з Рівного та інших великих міст України.

Доставка пасажирів до кінцевого пункту здійснюється за попередньою домовленістю (за вказаною адресою або до автовокзалів, ж-д вокзалів).

Прекрасне володіння дорожньою картою і знання місцевості дозволяє нам швидко, вчасно, надійно доставити вас до потрібного пункту.

5 комфортних мікроавтобусів на 7 місць. Компанія «Bus Travel» має сучасний автопарк. Технічний стан авто відповідає всім вимогам: салон зручний, комфортний, з системою кондиціонування та обігріву, з достатньою кількістю вільного місця між кріслами. Посадочні місця зручні, акуратні, в чистому вигляді. В дорозі доведеться знаходитись не 1 годину, тому це має важливе значення для пасажирів.

Міжнародні автобусні перевезення по всій території Німеччини (міста Франкфурт на Майні, Візбаден, Майнц, Дрезден, Мюнхен, Нюрнберг, Штудгарт, Гамбург).

За потреби здійснюється доставка передач та невеликих замовлень з Німеччини, або водій може перевезти вам з України необхідні речі чи документи.

Поїздка включає повну консультацію з питань: які документи потрібні, який вантаж і в якій кількості можна перевозити, що заборонено брати з собою в поїздку.

Компанія проявляє турботу і лояльність до пасажирів, в квитках діють знижки для пенсіонерів, студентів, неповнолітніх і малолітніх дітей, а також для постійних пасажирів.

Ми зареєстровані офіційно, маємо всі необхідні документи на здійснення діяльності.

Персонал міжнародних перевезень – досвідчені, привітні водії, які змінюють один одного в дорозі, що дозволяє їм уникнути втоми та вберегтися від можливих непередбачуваних ситуацій в дорозі.

Вартість поїздки оголошується заздалегідь, враховуючи кількість та об’єм багажу, відстань до місця призначення тощо.

Ви шукаєте вакансії в Німеччині, терміново потрібна робота для українців? Компанія може допомогти з пошуком роботи, підібрати вакансію, що найбільш відповідатиме вашим вмінням і навикам.

При потребі оформлюємо повний пакет документів для легального перебування закордоном і працевлаштування в Німеччині. Робимо термінові запрошення за 2 дні.

Звертайтесь за телефонами: Яків: +38 (096) 372-13-31 (Viber, WhatsApp),

+380 (98) 076 40 40 (Viber, WhatsApp).

Якщо є можливість, запрошуємо на зустріч заздалегідь до поїздки: оцінити транспорт, познайомитись з водієм, уточнити всі деталі. Гарної та вдалої Вам подорожі!

#Пасажирські перевезення Україна-Німеччина в Рівному #Автобусні перевезення в Німеччину з Рівного #Перевізники Україна-Німеччина Рівне #Бла бла кар в Німеччину з Рівного #Поїздка автобусом в Німеччину ціна Рівне #візи в Німечинну в Рівному
11,8
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...