• Головна
  • Малий та середній бізнес у регіонах підтримуватимуть за президентською програмою «Нове село»
16:00, 26 березня
Надійне джерело

Малий та середній бізнес у регіонах підтримуватимуть за президентською програмою «Нове село»

Малий та середній бізнес у регіонах підтримуватимуть за президентською програмою «Нове село»

Оскільки малий і середній бізнес забезпечують 82% робочих місць в Україні і є головною рушійною силою розвитку економіки, держава головним пріоритетом вважає розвиток саме МСБ, причому не тільки у великих, але і в малих населених пунктах. Для цього розроблена спеціальна програма «Нове село», пише в своєму блозі на НВ голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

«Програма президента «Нове село» впроваджується для системного розвитку соціальної інфраструктури. У селах будуватимуться сучасні простори, в яких працюватимуть ЦНАП, відділення пошти, аптеки, опорні пункти поліції, магазини, медичний центр. Все це може будувати і використовувати малий та середній бізнес за підтримки місцевої влади та Фонду розвитку сільських територій», - розповідає про програму Єрмак.

За його словами, підтримка малого і середнього бізнесу вже показала свою ефективність під час кризового 2020 року, коли замість прогнозованих 8% економіка України впала тільки на 4,2%, на відміну від багатьох інших європейських країн.

Для подальшого розвитку підприємництва, в тому числі сільського, успішно впроваджується цілий комплекс сервісів і навчальних програм.

Як приклад Єрмак наводить консультаційну платформу «Дія.Бізнес», яка дозволяє отримати значний обсяг корисної інформації, починаючи від бізнес-ідей, закінчуючи шаблонами документів та іншою консалтинговою допомогою.

- Цей портал вже відвідали 500 тис осіб і 400 000 відкрили особисті кабінети, - пише голова ОП. – Онлайн-сервіс «Дія» дозволяє швидко зареєструвати нове підприємство. Половина ФОП 2020 відкрилася саме через "Дію".

У майбутньому, за словами Єрмака, з процесу реєстрації ФОП людський фактор планується виключити повністю. Подібний принцип буде запроваджений і в інших державних послугах, наприклад, будівництві.

- Чому це так важливо? Тому що наше головне надбання - люди. А підприємці якраз активна частина українського суспільства. В умовах гібридної війни для України це необхідно для збереження соціально-політичної стабільності, - пише голова Офісу Президента.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини України #Нове село #підтримка #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...