• Головна
  • На Рівненщині у пенсіонерки псевдосоцпрацівники вкрали 8 тисяч гривень та 400 доларів
16:02, 18 квітня 2013 р.

На Рівненщині у пенсіонерки псевдосоцпрацівники вкрали 8 тисяч гривень та 400 доларів

Міліціонери затримали двох псевдосоціальних працівників, які шахрайським шляхом заволоділи грошима в сумі понад одинадцять тисяч гривень у пенсіонерки. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.

До Здолбунівського райвідділу міліції надійшло повідомлення, що двоє невідомих, шахрайським шляхом, заволоділи грошима у 83-річної мешканки села Уїздці Здолбунівського району. Зловмисники викрали з помешкання пенсіонерки вісім тисяч гривень та чотириста умовних одиниць.

Коли обоє вийшли з оселі, жінка вирішила перевірити наявність грошей. Проте, схованка була порожньою. Наскільки швидко могла, Єлизавета Максимівна вибігла на вулицю та попросила допомогти перехожу. До цього моменту, зловмисників і слід простиг.

На місце події було направлено правоохоронців, які зі слів постраждалої та її сусідів по прикметах встановили автомобіль, на якому приїхали шахраї. Негайно було дано орієнтування черговим підрозділам. І це дало свої результати. Співробітники ВДАІ УМВС України в Рівненській області затримали підозрюваних у селі Горбаків Гощанського району. Ними виявилися жителі міста Новоград-Волинський Житомирської області.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Зловмисники наразі затримані згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та знаходяться в ізоляторі тимчасовго тримання. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу взяття під варту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...