• Головна
  • Учасники бойових дій у Рівному хочуть їздити громадським транспортом за пільгами без обмежень
08:00, 19 березня
Надійне джерело

Учасники бойових дій у Рівному хочуть їздити громадським транспортом за пільгами без обмежень

Учасники бойових дій у Рівному хочуть їздити громадським транспортом за пільгами без обмежень

Коронавірус вніс корективи в життя мешканців нашого міста, зокрема зміни чекали і на перевізників, яким спершу було заборонено випускати громадський транспорт на маршрути, а потім їздити з певними обмеженнями.

Одним із таких обмежень стало скасування пільгового проїзду для школярів, пенсіонерів та учасників бойових дій. Однак суд визнав це рішення комісії ТЕБ та НС протиправним. Тому водії маршрутних таксі та тролейбусів зобов’язані брати конкретну кількість людей на пільгові місця.

Проте існує проблема, що коли пільгові місця зайняті школярам, чи пенсіонерами, для учасників бойових дій такого місця вже немає. І навпаки. Така ситуація не задовольняє військового Віктора Кошкіна, котрий ініціював створення робочої групи, що повинна урегулювати це питання. Учора відбулося перше засідання цієї комісії.

-Ми хочемо запропонувати міському голові Рівного зробити нашу комісії постійнодіючою. Щоб можна було вирішити проблеми скасування пільгового проїзду, а також усі питання, які з’являються під час спілкування з неадекватними водіями, - зазначає Віктор Кошкін.

Представник перевізників Дмитро розповідає, що завжди лояльно ставиться до учасників бойових дій, намагаючись брати усіх, кого тільки може. Проте він не впевнений, що дійсно реально створити окремі пільгові місця для ветеранів.

Віктор Кошкін хоче, щоб обмеження для учасників бойових дій були зняті вже з понеділка.Міський голова Рівного Олександр Третяк підтримує ініціативу пана Кошкіна, однак питання пільгового проїзду поки що може зависнути у повітрі.

- Цілком імовірно, що в п’ятницю може прийматися рішення не лише не про зняття цих обмежень, а й про встановлення нових, адже ситуація з коронавірусом погіршується. Ми що дві години моніторимо ситуацію. З трьохсот ліжкомісць більше двохсот вже зайняті. Залишається фактично ще якихось сімдесят ліжок, які наступного тижня займуть нові хворі і у нас утвориться колапс, - наголошує Олександр Третяк.

Чи очікуватимуть зміни пасажирів, котрі захищали нашу країну на війні, буде відомо згодом. Якщо ситуація з Covid-19 знову не втрутиться.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #маршрутки #ветерани #УБД #пільговий #проїзд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...