• Головна
  • Рівненські психологи отримали сертифікати за міжнародними стандартами ЄС (ФОТО)
20:03, 16 березня
Надійне джерело

Рівненські психологи отримали сертифікати за міжнародними стандартами ЄС (ФОТО)

Рівненські психологи отримали сертифікати за міжнародними стандартами ЄС (ФОТО)

Сьогодні у КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР відбулося урочисте вручення сертифікатів. Завітали на захід Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Славомір Місяк та влада області.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк привітав учасників проєкту з успішним завершенням навчання.

«Низький уклін тим людям, які допомагають нашим ветеранам стати на ноги. Ви прикладаєте максимум зусиль і за це, щирі слова вдячності», - зауважив Сергій Свисталюк.

Він також відзначив, що госпіталь ветеранів війни це один з найкращих закладів в Україні, який надає такі послуги для наших ветеранів війни

Поза тим, Славомір Місяк подякував учасникам за важку роботу та висловив сподівання над продовженням співпраці у майбутньому.

«Співпраця саме у цьому напрямку приносить найбільший результат враховуючи те, що на Сході України зараз іде війна. Вірю, що набуті вами навички будутьчудово задіяні у повсякденній роботі», - додав Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку.

За словами депутата обласної ради, директора обласного госпіталю Андрія Бурачика, в цей проєкт Рівненська області попала згідно вибору польської сторони.

«Представники медичного інституту м. Варшава були в Україні та обирали заклад з яким вони будуть працювати. Це був конкурс також між госпіталями Житомира та Вінниці, з яких зупинилися на нашому. Потому ми пройшли відбірковий тур і підписали договір про співпрацю», - розповів Андрій Бурачик.

Окрім того, він відзначив, що наразі ідуть перемовини про другий етап співпраці з Військовим медичним інститутом м. Варшава та сподівається, що невдовзі підпишуть черговий договір партнерства.

Програма реалізовувалася в межах тристоронньої угоди між Міністерством закордонних справ Польщі, Військовим медичним інститутом в Польщі та КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР

Реалізують її в межах тристоронньої угоди між Міністерством закордонних справ Польщі, військово-медичним шпиталем Польщі та Бердичівським госпіталем ветеранів війни. Про це інформує Рівненська обласна рада.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#психологи #навчання #Польща #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...