• Головна
  • Як скористатися податковою знижкою в іпотечному кредиті?
19:00, 16 березня
Надійне джерело

Як скористатися податковою знижкою в іпотечному кредиті?

Як скористатися податковою знижкою в іпотечному кредиті?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що податкова знижка при декларуванні частини суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом, передбачена ст.166.3.1 Податкового кодексу України.

Об’єкт іпотеки (будинок, квартира) повинен бути визначений платником податку як основне місце його проживання відповідно до позначки в паспорті про реєстрацію. Тому відносити до витрат проценти, сплачені за користування іпотечним кредитом, можна лише з того року, з якого зареєстровано місце проживання за новою адресою.

Користуватися правом на включення до податкової знижки суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом, можна протягом 10 послідовних календарних років, починаючи з року, в якому об'єкт житлової іпотеки придбано, збудований об'єкт житлової іпотеки переходить у власність платника податку та починає використовуватися як основне місце проживання.

До основних документів, необхідних для оформлення податкової знижки, належать: копії паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку, довідки про заробітну плату, отриману протягом звітного року; копії документів, що підтверджують сплату (квитанції, платіжні доручення тощо).

Перелік додаткових документи в цьому випадку – нотаріально засвідчений договір іпотеки і кредитний договір, який видано на придбання (будівництво) житла.

Зауважимо, що у платіжних документах окремо мають бути виділені відсотки за користування кредитом.

Подати податкову декларацію про майновий стан і доходи на отримання податкової знижки можна протягом року до 31 грудня 2021 року включно у будь-який зручний спосіб, а саме:

- через сервіс «Електронний кабінет» (з використанням електронного цифрового підпису);

- особисто або уповноваженою на це особою;

- поштою (з повідомленням про вручення та описом вкладення).

При відвідування податкових органів дотримуйтесь умов карантинних заходів.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #податкова #знижка #іпотека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...