• Головна
  • Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня
15:30, 15 березня
Надійне джерело

Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня

Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня

У 2021 році пробнезовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня.  Школярі, з огляду на загрози у 2021 році зможуть вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Бажаючих скласти пробне ЗНО на Рівненщині цьогоріч 2242 школярів. Загальна кількість випускників 11 класів Рівненщини становить – 9239 учнів.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

Нагадуємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

 Прес-служба управління освіти і науки РОДА

https://www.rvosvita.org.ua

#.новини #новини Рівного #Рівне #новини Рівненщини #освіта #пробне ЗНО #10 квітня
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...