• Головна
  • Здолбунівські депутати проситимуть відновити один із потягів, який курсує від їх міста
14:00, 11 березня
Надійне джерело

Здолбунівські депутати проситимуть відновити один із потягів, який курсує від їх міста

Здолбунівські депутати проситимуть відновити один із потягів, який курсує від їх міста

Депутати на черговій 9й сесії Здолбунівської міської ради планують підтримати звернення до Міністрів МЗС та інфраструктури України, голови правління АТ «Укрзалізниця» та  Генерального консула України в Любліні щодо відновлення руху пасажирського поїзда сполученням «Здолбунів-Ковель-Хелм».

Двовагонний потяг почав курсувати між Україною та Республікою Польща з 12 червня 2017 року. Цей маршрут, завдяки доступності та зручності, швидко набув популярності серед жителів Рівненської та Волинської області, передусім у студентів, дрібних підприємців, а також пересічних громадян.АТ «Укрзалізниця», яке виконувало перевезення на цьому маршруті, 19 червня 2019 року прийняло рішення про припинення курсування потяга в односторонньому порядку.

Такий крок призвів до погіршення транспортного сполучення між обома державами та справив негативний ефект на інтенсивність прикордонних контактів у соціальній, економічній та культурній сферах.Тому депутати Здолбунівської міської ради планують звертатися до вищеперечислених міністерств, консулів та голів для пошуку шляхів врегулювання проблемних питань та відновлення руху пасажирського поїзда сполученням «Здолбунів-Ковель-Хелм». Адже це сполучення вплине на створення сприятливих умов для розвитку транскордонного співробітництва, забезпечення сталого соціально-економічного розвитку регіону та збільшення обсягів пасажирських перевезень через державний кордон.

За матеріалами прес служби Здолбунівської міської ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #Здолбунів #потяг #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...