• Головна
  • У Рівному створять Асоціацію активних жінок та Open Women Space (ФОТО)
15:21, 9 березня
Надійне джерело

У Рівному створять Асоціацію активних жінок та Open Women Space (ФОТО)

У Рівному створять Асоціацію активних жінок та Open Women Space (ФОТО)

Міський голова Олександр Третяк ініціює відкриття у місті простору для жінок Open Women Space на базі Міський Будинок Культури / Рівне та створення Асоціації дієвих жінок Рівного. Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Створення такого простору є важливим для міста. Адже неодноразово рівнянки наголошували, що їм бракує майданчика, простору, де вони могли б відпочити та поспілкуватися, знайти нові знайомства і прослухати майстер-класи, обговорити спільні акції та ідеї розвитку міста. Тепер же влада робить перший крок для того, щоб об’єднати активних жінок та створити для них комфортний простір для дозвілля і нетворкінгу.

- Мені як міському голові надзвичайно важливо, щоб активні жінки нашого міста об’єднувалися між собою, щоб разом робити внесок у розвиток нашої громади. Тому ми маємо дві ключові ідеї – створення Асоціації дієвих жінок Рівного та в перспективі – відкриття сучасного простору для жінок Open Woman Space на базі Міського будинку культури, - говорить міський голова Олександр Третяк . - Створення такого простору важливе для проведення спільних заходів благодійних, соціальних та мистецьких проектів. Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити так, щоб жінки почувалися більш впевнено та реалізовували себе.

Директор Міського будинку культури Ольга Стельмах говорить, що Будинок культури завжди був і залишається осередком, привітним для дітей, мам, жінок. Тут є можливості створити такий Open Women Space.

Перша зустріч з активними жінками Рівного була для того, щоб усі вони продумали ідеї та бачення цього простору і спільно могли б приступити до його реалізації.

Фото Рівненської міської ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#Асоціація активних жінок #Open Women Space #новини Рівного
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...