• Головна
  • Коли вагітна має стати на облік?
17:03, 9 березня
Надійне джерело

Коли вагітна має стати на облік?

Коли вагітна має стати на облік?

На облік обов'язково стати до 12 тижнів. Такий термін обраний невипадково. Саме з 11 по 13 тижні проводиться перше планове УЗД. Щоб вчасно пройти необхідне обстеження і попередити можливі ускладнення. Таку та іншу корисну інформацію підготували жителькам області у Рівненському обласному перинатальному центрі.

Під час УЗД вам видадуть обмінну карту, яку вимагають при вступі в пологовий будинок, а з 30-го тижня оформлять лікарняний лист по вагітності та пологах.

Куди звертатися, щоб стати на облік під час вагітності?

За законом ви можете стати на облік як за місцем реєстрації, так і за місцем проживання.Чудово, якщо ці два моменти збігаються або ви живете за місцем прописки чоловіка. Берете паспорт і йдете у найближчу до вас консультацію. Якщо ви прописані у іншому місті, районі потрібно написати заяву з проханням поставити вас на облік.

Що вас чекає на першому візиті у акушера-гінеколога?

На першій зустрічі дільничний акушер-гінеколог проведе загальнийогляд, розпитає про стан здоров'я, заповнить необхідну документацію (Індивідуальну карту вагітної і породіллі та обмінну карту, яка видається на руки), визначить перелік лабораторних досліджень, попросить заповнити анкету вагітної і підписати форму інформованої згоди. Зроблять відповідні заміри: виміряють тиск, пульс, вагу і зріст.

До наступного прийому, який зазвичай призначається через два тижні, вам доведеться відвідати дільничного терапевта (або сімейного лікаря), лора, стоматолога і окуліста. Щоб заповнити обхідний лист та виписку з амбулаторної картки. Здати необхідний перелік аналізів, це, як правило,загальний аналіз сечі і крові, аналіз на групу крові і резус-фактор, обстеження на сифіліс, ВІЛ та гепатит В.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#вагітність #облік #пологи #новини Рівного #новини Рівненщини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...