• Головна
  • Для менеджерів культури Костопільської громади провели “Фахову майстерню”
13:20, 1 березня
Надійне джерело

Для менеджерів культури Костопільської громади провели “Фахову майстерню”

Для менеджерів культури Костопільської громади провели “Фахову майстерню”

У Костопільській територіальній громаді відбулися навчальні заходи для фахівців сфери культури. Зокрема, представники обласного управління культури і туризму спільно з експертами у сфері децентралізації та креативних індустрій розповіли про сучасні аспекти діяльності закладів культури.

Така «Фахова майстерня» відбувається за підтримки Українського культурного фонду у рамках проєкту "АРТ-громада", який реалізують телеканал «Сфера» та Рівненське  регіональне відділення Асоціації міст України. 

За словами начальниці обласного управління культури і туризму Любові Романюк,  розвиток культурної сфери неможливий без стратегічного бачення. У кожній громаді має бути фахівець з питань культури, креативних індустрій та охорони культурної спадщини. Водночас, потрібно розвивати грантовий менеджмент.

Також у рамках зустрічі, лектор з правових питань Василь Курилас, ознайомив присутніх із організаційно-правовими питаннями у сфері культури, нормативно-правовими документами, рекомендаціями профільного Міністерства щодо формування мережі закладів культури та їх діяльності.

Окрім того, фахівці навчали учасників заходу як правильно фінансувати заклади культури та як шукати можливості для джерел фінансування. Один із прикладів -   успішні кейси культурно-мистецьких проєктів, які вже реалізовані на Рівненщині за підтримки різних грантодавців.

Ще одним не менш важливим напрямком розвитку культури громади – є бібліотеки, які виконують ще й соціальну функцію. Тому, потрібно  регулярно поповнювати бібліотечний фонд новими книгами, організовувати тематичні зустрічі, вечори та залучати грантові кошти.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

#.новини #новини Рівного #Рівне #новини Рівненщини #Костопіль #культура #майстерня #український #культурний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...