• Головна
  • Рівненська АЕС виконала план у лютому
11:31, 1 березня
Надійне джерело

Рівненська АЕС виконала план у лютому

Рівненська АЕС виконала план у лютому

Енергоблоками РАЕС у лютому 2021 року вироблено 955,2 млн кВт год електроенергії, що складає 103,2% планового завдання. З початку 2021 року виробництво електроенергії РАЕС склало 2 млрд 26 млн кВт год або 105,4% плану.

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували три енергоблоки із сумарним навантаженням 1480 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №1 (ВВЕР-440) продовжується ремонт турбогенератора ТГ-1. Роботи виконуються згідно з графіком.

Реакторна установка енергоблоку №2 (ВВЕР-440) з 18 лютого 2021 року працює з використанням потужнісного ефекту реактивності з подальшим виведенням 3 березня 2021 року енергоблоку у планово-попереджувальний ремонт.

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) – 108 доба капітального планово-попереджувального ремонту. Завершено модернізацію крана кругової дії. Виконано гідравлічні випробування обладнання першого контуру. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 35,5 млн кВт год електроенергії, з початку місту лютому – 955,2 млн кВт год електроенергії та з початку року – 2 млрд 26,3 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

За матеріалами прес служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #план
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...