• Головна
  • Один із енергоблоків РАЕС виведуть на ремонт
15:00, 26 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Один із енергоблоків РАЕС виведуть на ремонт

Один із енергоблоків РАЕС виведуть на ремонт

Відповідно до графіка ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою 4 березня 2021 року планується відключення від енергомережі енергоблоку №2 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 45 календарних діб.

Під час ремонту проводитимуться регламенті роботи на основному обладнанні, а саме:

середній ремонт реактора; середній ремонт турбіни ТА-3 та генератора ТГ-3; капітальний ремонт турбіни ТА-4 та капітальний ремонт генератора ТГ-4; поточні та капітальні ремонти парогенераторів; поточні, середні та капітальні ремонти головних циркуляційних насосів (ГЦН); поточний ремонт компенсатора об’єму.

У ході ремонту планується виконати основні роботи з реконструкції та модернізації, зокрема модернізацію трансформаторів некваліфікованих на сейсмічні впливи енергоблоків №№1, 2; модернізацію обладнання автоматичного регулювання, розвантаження й обмеження потужності реактора (АРМ-РОМ) на енергоблоці №2 та переведення ущільнення головного роз'єму 2ГЦН-5 на прокладки із розширеного графіту.

Також планується виконання низки понадрегламентних робіт, зокрема виконання робіт з підвищення цільності системи герметичного огородження реакторної установки; роботи щодо підвищення надійності ГЦН-317.

Розроблено та затверджено мережний графік виконання ремонтних робіт, призначено відповідальних осіб, визначено матеріально-технічні ресурси. Персонал експлуатаційних цехів та енергоремонтного підрозділу РАЕС готовий до виконання запланованих завдань.

За матеріалами прес служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #енергоблок #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...