• Головна
  • Медитація - найпотужніші лікі від стресу та страху
19:00, 21 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Медитація - найпотужніші лікі від стресу та страху

Медитація - найпотужніші лікі від стресу та страху

Побороти стрес та негатив за допомогою медитації, не така вже й складна справа. Ми живемо в складний період під епідемії , де нас тримають в страху. І якщо ми не можемо змінити події, нам потрібно змінити своє ставлення, думки та бачення.

Що таке медитація? Знання людей про медитацію коливається від спокійного сидіння в позі лотоса десь на березі Сейшел до ідеї у входження в транс. І дуже мало розуміють медитацію, як технічну базу, і взагалі її суть. То що таке медитація і кому вона потрібна?Спокій і блаженство, контроль своїх думок та дії, свіжа голова й прекрасний світ навколо. Це лише частина того, що може подарувати вам медитація. Ми живемо в світі з дуже швидким темпом, стресами, відповідальністю. Ми не свідомо виконуємо більшість речей, ніби на автоматі. Звідси стреси, нервозність та апатія. Коли людина надто багато на себе бере, приходить момент коли тіло і мозок каже – Стоп, потрібно перезавантаження. То що ж собою являє таке перезавантаження у вигляді медитації, і кому воно потрібно? З цим запитаннями нам допоміг розібратися Йогі Іша (Юрій Семенчук), котрий є ученем Пайлота Бабаджі (Пайлот Бабаджі – гімалайський майстер йоги, відомий по цілому світу індійський святий).

-Чому зараз важливо медитувати? Глобальна пандемія у розпалі. Ризик захворіти росте щодня. Економіка на грані краху. Скоріше за все ми також живемо в страху, і якось придушуємо його. Хтось алкоголем, хтось таблетками. Але це не вирішує проблему, так би мовити з коренем. Ми налякані. і хочемо собі допомогти, але не знаємо як? Саме тоді, коли потрібно впустити світлі думки і холодний розум у наш світ- приходить медитація. Трапляється це у кожного по різному. Практика медитації допомагає впоратися із тривожністтю, знизити підвищену активність мигдалевидного тіла (воно активізується під час стресу).Медитація допомагає підвищити нашу здатність до креативного мислення і співпереживанню до інших. Приходить час і на речі ми починаємо дивитися ясніше і знаходитися в теперішньому часі. Рух думок сповільнюється, а відчуття присутності в теперішньому часі збільшується. І ти уже бачиш набагато більше ніж колись.

- Як правильно медитувати? Краще всього медитувати  вранці. Допоки наш розум ще не заполонив сайт з новинами та телефон чи проблеми сьогодення. Медитувати може кожен хто має тіло і розум. Щоб почати медитувати не потрібно кудись іти чи їхати. Для медитації потрібно зупинитися. Зупинити активність нашого тіла, емоцій і призупинити активність нашого розуму. Для початку треба прийняти асану (позу тіла). Це може бути будь-яка поза в якій спина є прямою. Можна і лежати, але швидше за все ви просто заснете і нічого важливого не трапиться.. Ноги можна скласти по- турецькі. На початку непогано зробити деякі дихальні вправи. Від пранаям енергії централізуються, розум направляється всередину себе. Дихання, прана (життєва енергія) і розум зв’язані між собою. Якщо ми контролюємо щось одне, то ми контролюємо все інше. Коли пранаяма зробить свою роботу, то далі треба просто сидіти. І тут у деяких починається найцікавіше. Виявляється, що сидіти і нічого не робити набагато важче діяти. Розум звик бути активним, йому потрібні видовища і переживання. Він буде сперечатися з вами і навіть кепкувати. Але треба почекати і дати йому виговориться. Не тисніть на нього і не ведіться на його "приколи". Просто споглядайте за всім що відбувається. Будьте в позиції спостерігача. Ви маєте розуміти, що ви не тіло, ви не емоції, не інтелект, не розум. Ви безсмертна душа. В медитації немає технік. Техніка – це активність розуму і дія. А медитація – це за межами розуму. Просто спостерігайте і дихайте, все інше трапиться само по собі.-Що людина повинна відчувати під час медитації і після?-Не треба прив’язуватись до відчуттів. Все трапиться. Дайте можливість чомусь трапитись. Якщо ви очікуєте на результати, то перекриваєте можливості. Медитація – це найприродніша річ у світі. Її результати є дуже цінними, вони прийдуть як несподівані подарунки, як благословіння з центру Абсолюта. В медитації проявляються природні сили ума. Може відкритися серце, а воно може зцілити будь що. Медитація робить ум неймовірно потужним, а це дасть можливість реалізувати будь-що в цьому світі. Медитація- це не філософські абстрактні поняття, а практичні і наукові. Вона може привнести зміни у життя, навіть на побутовому рівні.

-Хто потребує духовних практик?-Коли приходить час для людини вона починає задавати собі правильні запитання. І відповіді на них треба шукати тільки в самому собі. Ззовні відповідей немає, а є тільки нові запитання. Коли є готовність, то може прийти у ваше життя навіть Гуру. Він приходить не для того, щоб повести вас за собою, а щоб стати містком для вас самих. Він не дасть відповіді на всі ваші запитання, він приведе вас туди де є відповіді на всі запитання.

Це велике благословіння. Благословення і милість Гуру не має строку давності і зворотної дії.. Наше суспільство заплуталось в болоті невігластва та ілюзії. Коли мого Гуру запитали: "Бабаджі, чому в Україні так погано?" То він відповів: "Що ж ви хочете? У вас за останніх 100 років знищили всю духовну еліту. Мають прийти світлі душі і це приведе до змін. Тоді шлях виживання зміниться на шлях розвитку." Світ потребує духовних людей. Все постійно змінюється і це дає велику надію.

-Юрій, я знаю ти Їздив в Індію до свого гуру-вчителя Пайлота Бабаджі, щоти там навчився?

-Моя поїздка в Індію мала практичний характер. Я не їздив туди, як турист. Я їздив за духовними здобутками. Перебуваючи в місті Харідвар, дуже древнє і священне місто я мав змогу зробити наступний духовний крок. В місті не можна вживати і продавати алкоголь та м’ясо тварин. Разом зі мною їздили мої друзі. Вони також є учнями Пайлота Бабаджі. Загалом у Рівному на даний час є більше десяти учнів. Перебуваючи в ашрамі Гуру я практикував і долучався до древніх методик і знань. Також це можливість побути поруч біля Гуру.

Медитація - найпотужніші лікі від стресу та страху, фото-1

Насамкінець медитація подарує вам спокій і блаженство, яке оцінять як вдома так і колеги на роботі, адже спокійна атмосфера на роботі- запорука успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #новини Рівного #Рівне #новини Рівненщини #медитація #духовна практика #спокій #Бабаджі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...