• Головна
  • Агенція регіонального розвитку Рівненщини прозвітувала за півроку роботи
15:30, 19 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Агенція регіонального розвитку Рівненщини прозвітувала за півроку роботи

Незважаючи на карантинні обмеження, Агенція регіонального розвитку Рівненської області не припиняла своєї роботи. Більшість заходів були втілені у форматі онлайн. 

Звіт про роботу установи за ІІ півріччя 2020 року представив її директор Олександр Процюк на засіданні наглядової ради.

«Якщо підсумовувати останні півроку нами було створено 11 проєктів на загальну суму понад 60 млн грн. Агенція визначила для себе пріоритетом підготовку крупних, в тому числі, інфраструктурних проєктів. Зокрема, на конкурсній основі ми виграли два проєкти ДФРР на майже 12 млн грн», - звітує Олександр Процюк. 

Так, за звітний період Агенція продовжувала виступати виконавцем обласних програм. Серед основних завдань – допомога та консультація громад у написанні якісних проєктів, розробці інвестиційних програм тощо.

За словами Олександра Процюка, для агенції пріоритетними завданнями є створення, впровадження та моніторинг регіональної Стратегії, розвиток малого та середнього підприємництва, громад та територій, а також інноваційна, інвестиційна, освітня та інші діяльності. 

Окрім того, Агенція регіонального розвитку Рівненщини була в авангарді діяльності та стала однією із 7-ми областей, які перемогли у 2-му етапі конкурсу секторальної бюджетної програми Мінрегіону. Серед 5 поданих проєктів, два - переможці. А ініціатива, яка передбачає зміни підходу в агросекторі взагалі отримала першість серед 68 робіт із різних областей. 

Серед іншого, Агенцією розробляються та втілюються ініціативи спрямовані на дослідження середовища малого та середнього бізнесу для розвитку підприємництва, розробка концепції для пошуку інвесторів індустріального парку Привільницької громади, онлайн дослідження розробки смарт-спеціалізації для розвитку меблевої галузі області із освітнім компонентом тощо. 

«Агенція діє два з половиною роки та є інституцією розвитку, яка дуже необхідна з точки зору проєктної діяльності, промоції та популяризації нашого краю. Основна її місія – залучення зовнішніх коштів, яке сьогодні ми бачимо у результатах її роботи. Також фахівці установи долучилися до розробки Стратегії Рівненської області до 2027 року», - повідомив голова ради, заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг. 

Також на засіданні ради затвердили план роботи Агенції регіонального розвитку області на січень-травень 2021 року. 

«Завдань та планів у агенції дуже багато. Найперше – сформувати повноцінний проєктний офіс, де ми будемо нарощувати потужності, які втіляться у фінансових результатах. Ми продовжимо роботу над створенням проєктів розвитку інфраструктур та територій, організації заходів регіонального розвитку, залученні інвестиційних та кредитних ресурсів та багато іншого», - підсумував директор Агенції.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #новини Рівного #Рівне #новини Рівненщини #проєкти #створення #регіональний розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...