Скульптура на замовлення

Скульптура на замовлення, Tetiana Gh
Скульптура на замовлення

Скульптура на замовлення від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85. Наша студія пропонує клієнтам створення авторських високохудожніх скульптур на замовлення. Спосіб створення таких скульптур має на увазі застосування унікальних, авторських технологій у виготовленні скульптури.

Сучасна скульптура яка застосовується в дизайні, здатна стилізувати і прикрасити інтер'єр як приватного будинку, особняка або квартири, так і різних громадських будівель та установ. Вона давно вважається декором преміум класу, здатним доповнити та вишукано прикрасити будь-яку інтер'єрну композицію.

Замовити скульптуру в Україні, Дизайн-студія Романа Москаленка
Замовити скульптуру в Україні, Дизайн-студія Романа Москаленка

Скульптура на замовлення в Україні

Декоративну і художню цінність скульптури визначають такі чинники як стиль, емоційна складова, технологічна складова, її місцезнаходження та додаткові форми і текстури які застосовуються в скульптурній композиції. Ці фактори визначають техніки декорування і спосіб її виготовлення.

Скульптура в інтер'єрі передбачає створення емоційного контакту з глядачем, вона спрямована на пробудження його почуттів і образів.

Виготовлення скульптури - творчий процес, стиль скульптури визначає спосіб її виготовлення.

При виготовленні емоційних і реалістичних скульптур людей, ми віддаємо перевагу використанню техніки «лайфкастинг», вона дозволяє передати емоції в період заливки і точну копію форм і тіла реальну людину.

Для виготовлення скульптур птахів і тварин або людей в повному об'ємі ми застосовуємо вже іншу технологію. Наші фахівці істотно доповнили та видозмінили класичні методи у створенні скульптур, як результат отримали ряд незаперечних переваг:

  • Дивовижна реалістичність і деталізація (дуже точно відтворюється форма об'єкту), з можливістю виготовлення тонких ліній та форм в скульптурі
  • Захисне покриття, що дозволяє встановлювати скульптуру, як в приміщенні, так і на відкритому просторі
  • Нанесення металевих текстур які спроможні передати збільшену глибину відображення та неперевершена стилізація в текстурах класичних форм скульптури.
Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка Сучасна скульптура, Дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасна скульптура - виготовлення на замовлення

Запорукою успіху при виготовленні сучасних скульптур, є кваліфікація виконавця і техніки якими він володіє. Наші фахівці в великій мірі володіють і тим і іншим, вони здатні запропонувати замовникам унікальні сучасні скульптури.

В залежності від побажань замовника, ми готові виготовити на замовлення скульптуру виконану в класичному стилі або більш абстрактну і стилізовану скульптуру. Такі скульптури стануть яскравим елементом декору інтер'єру, вони зможуть привернути увагу Ваших гостей і друзів.

Для зручності клієнтів, ми створили сайт, на якому розміщена різна інформація про нашу студію, там ми публікуємо статті про техніки і технології, які використовуємо в повсякденній роботі. Також на сайті Ви зможете знайти портфоліо з прикладами виконаних робіт в напрямку — скульптура.

Скульптура на замовлення замовити скульптру дизайн-студія Романа Москаленка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі