• Головна
  • Рівнянам на замітку: як отримати податкову знижку за вартість навчання
17:00, 15 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Рівнянам на замітку: як отримати податкову знижку за вартість навчання

Рівнянам на замітку: як отримати податкову знижку за вартість навчання

Головне управління ДПС у Рівненській області, продовжуючи тему кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, надає роз’яснення щодо права на отримання податкової знижки як компенсації вартості навчання.

Зауважимо, що декларування витрат на оплату освітніх послуг є найчастішим видом витрат з метою отримання податкової знижки.

Зверніть увагу, що задекларувати можна витрати на оплату власного навчання або навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення (діти, чоловік або дружина, батьки) у закладах дошкільної, позашкільної, загально середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та вищих навчальних закладах. При цьому основним видом діяльності закладу повинна бути саме освітня діяльність.

До переліку основних документів, необхідних для оформлення податкової знижки, належать: копії паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку, довідки про заробітну плату, отриману протягом звітного року; копії документів, що підтверджують сплату (квитанції, платіжні доручення тощо); документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), якщо витрати здійснено на користь члена сім’ї, додається копія договору з навчальним закладом, де обов’язково має бути вказана вартість освітніх послуг.

Наголосимо на тому, що платником у квитанції про оплату навчальних послуг має бути вказаний саме отримувач знижки, який подає декларацію. Оплата супутніх послуг, наприклад, харчування, не враховується.

Податкова декларація про майновий стан і доходи на отримання податкової знижки подається до 31 грудня 2021 року включно у будь-який зручний спосіб:

- через сервіс «Електронний кабінет» (з використанням електронного цифрового підпису);

- особисто або уповноваженою на це особою;

- поштою (з повідомленням про вручення та описом вкладення).

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #податкова #знижка #вартість #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...