У Рівному з'явилось лазерне обладнання, яке ефективно видаляє судини, пігментації, купероз

У Рівному з'явилось лазерне обладнання, яке ефективно видаляє судини, пігментації, купероз, Оксана Долід

Як і де у Рівному позбутися пігментації чи куперозу?

Кажуть, що справді щаслива людина дивиться на себе у дзеркало та радіє власному відображенню. Та коли недоліків шкіри немає, робити це набагато легше. На жаль, буває, що на шляху до цілковитого щастя стоять пігментні плями чи дрібні червоні судинки, які видніються крізь шкіру (купероз).

У Рівному з'явилось лазерне обладнання, яке ефективно видаляє судини, пігментації, купероз, фото-1

То що ж робити у цьому випадку?

Маленькі червоні судинки проявляються на шкірі через те, що стінки капіляра втрачають еластичність. Тож надміру розширена судина не може назад звузитися та стає видною під шкірою. Таке явище зазвичай не є захворюванням, а, швидше, естетичним дефектом. Проте якщо це не одиничне розширення судин, а уражені капіляри розташовані глибоко або ж вогнища ураження великі – це може вплинути на кровообіг у даній ділянці шкіри, що може призвести до втрати шкірою свіжості та краси. Причини виникнення такого явища дуже різні: спадковість, опромінення ультрафіолетом, раптова зміна температури, зловживання спиртним, тютюновий дим, проблеми з печінкою чи шлунково-кишковим трактом, а також агресивні косметологічні процедури чи неправильний догляд за шкірою.

У Рівному з'явилось лазерне обладнання, яке ефективно видаляє судини, пігментації, купероз, фото-2

Ще однією прикрістю, яка може дещо зіпсувати настрій, є поява пігментних плям. Виникають вони через підвищення рівня меланіну – пігменту, який дає колір волоссю, шкірі та очам. Зростати рівень меланіну може через тривале перебування на сонці, гормональні зміни, запалення шкіри і поранення, вживання окремих видів ліків чи трав та з віком. Та усіх названих вище недоліків можна з легкістю позбутися. Видалити небажані судини та пігментні плями можна за допомогою лазерної корекції. І такі послуги надають у Рівному в центрі лазерної та ін'єкційної косметології Катерини Вечорко «Lazer-beauty».

У високопрофесійному центрі процедури проводять сучасним лазерним апаратом Lumenis ONE. Процедури цілком безпечні, адже апарат має систему охолодження насадок, а також тут налаштована оптимальна конфігурація світлового імпульсу, завдяки якому і ліквідовуються недоліки шкіри. Апарат допоможе позбутися видимих капілярів на ногах, обличчі і тілі, судинних зірочок та «винних плям». Кількість сеансів, необхідних для позбавлення недоліків шкіри визначає спеціаліст під час огляду. Зазвичай залежить вона від розміру судин, типу шкіри і того, як давно виникла проблема. Переважно одного сеансу вистачає, аби видалити судинку невеликого розміру (меншу 1,5 см). Якщо ж зона ураження більша – може знадобитися 3-4 сеанси, проміжок між якими повинен становити 14-28 днів.

У Рівному з'явилось лазерне обладнання, яке ефективно видаляє судини, пігментації, купероз, фото-3

Салон Lazer-beauty працює лише з оригінальним американським обладнанням Lumenis. Також тут використовують лазери для видалення волосся Lumenis Light Sheer duet, Lumenis LightSheer desire, та апарат VelaShape 3 для корекції фігури.

Адреса: Рівне, вул. Словацького, 4/6, Бізнес центр «Словацький», 2 поверх, каб. 229, 230.

Сторінка в інстаграмі: @lazerbeautyrivne

Сайт: lazer-beauty.com.ua

Тел.: (098) 533 34 33, (050) 936 02 27.

12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі