У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО)

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр, Аліна Будафенко

Сьогодні, 9 лютого у Рівному відкрився Гончаренко центр. Це освітньо-культурний центр, безкоштовна англійська для дітей та дорослих. Окремий курс для підготовки ЗНО з англійської для підлітків. Усі заходи центру безкоштовні для відвідувачів.

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-1
У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-2

Гончаренко центр ставить собі за мету в співпраці з громадою міста виявити найактуальніші освітні та культурні проблеми Рівного і спільно знайти найефективніші шляхи їх вирішення.

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-3

Одне з головних завдань Гончаренко центру – надихнути і надати людям будь-якого віку можливість набути навички та отримати знання, що допоможуть їм покращити власне майбутнє. Для цього необхідні нові способи навчання та викладання, які ґрунтуються на дослідженнях і продемонстрували свою ефективність.

Подія проходила у форматі world-café – , який передбачає спілкування з метою обміну знаннями. Кожен зміг висловити свою думку щодо освітніх, культурних і загальних процесів у нашому місті, поставити запитання та отримати на них відповідь.

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-4

Центр вивчає потреби на запити суспільства, що саме б хотіли бачити рівняни у цьому центрі, адже саме для них він створювався. Тому сьогодні журналісти з представниками громадськості обговорювали болючі питання та потреби міста. Серед них - недостатня кількість паркомість, забруднення водойм, сексуальне виховання у школі, розвиток молодіжних клубів, англомовних курсів, розвиток екотуризму, курси з психології тощо.

Адміністратор центру Анна Кульган

" Тут є представники громадських організацій, освітніх закладів,культурних осередків. Ми збираємо інформацію, щоб вони хотіли бачити у цьому центрі "У нас є досвідчені педагоги з англійської мови, наступного тижня стартує авторський курс медіа школа , її буде вести Олена Семенович. Це унікальний авторський курс з основ телевізійної журналістики для дітей та підлітків віком 10-14 років А також школа фінансової грамотності. Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської, медіа-школа для дітей та підлітків, курс фінансової грамотності, тренінг з профорієнтації для підлітків – усі освітні програми, які можливо відвідати у Гончаренко центрі, базуються на сучасних методиках і викладатимуться досвідченими педагогами."

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-5

Всі освітні програми центру – безкоштовні.

«Мрія створити безкоштовні освітні простори з’явилася ще півтора роки тому, коли я побачив ефективність заснованого мною проекту по вивченню англійської «ВИ.МОВА». Я зрозумів, що безкоштовні центри, де можна отримати якісну освіту, є вкрай необхідними саме зараз. Особливо гостро потреба в додатковому освітньому майданчику відчувається у районних центрах і невеликих містах. Я впевнений: чим більше людей здобудуть якісну та сучасну освіту, зокрема засвоять англійську, тим кращу кар’єру вони зроблять, тим вищим буде їхній шанс на гідне життя. Це неодмінно прискорить рух України вперед», – сказав Олексій Гончаренко.

«Відкриття Гончаренко центрів по Україні – це 500 дітей, яких безкоштовно підготують до ЗНО-2021 з англійської та української. Це + 500 українців, які заговорять англійською з нуля.

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-6 У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-7

Це 22 000 людей, які отримають доступ до якісних безкоштовних програм для розвитку своїх навичок та кращого майбутнього. І це, якщо рахувати лише тих відвідувачів, які пройдуть освітні програми у Гончаренко центрах тільки до цього літа…» - додала керівниця проекту Марія Донець.

Ми запрошуємо до співпраці всю активну спільноту міста! Ставайте нашими відвідувачами, нашими вчителями і нашими друзями.

У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-8 У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-9 У Рівному безкоштовно навчать англійської мови у Гончаренко центр (ФОТО), фото-10

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

новини новини Рівного Рівне новини Рівненщини Гончаренко центр відкриття,Рівне освіта курси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі