Перенесення автобусних зупинок на декількох вулицях у Дубні погодив місцевий виконком

Перенесення автобусних зупинок на декількох вулицях у Дубні погодив місцевий виконком

4 лютого рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради було погоджено перенесення автобусних зупинок на вулиці Замковій, майдані Незалежності та вулиці Данила Галицького. Прийняття цього рішення викликало суперечливу реакцію дубенчан в соціальних мережах.

У 2020 році управлінням архітектури, будівництва та земельних питань міської ради розпочато виготовлення проекту організації дорожнього руху центральної частини міста. Розробником документації визначено ФОП Гонгало І.І., у котрого є наявний сертифікат за напрямом “Інженерно-будівельне проектування доріг”, має великий досвід в проектуванні аналогічних об'єктів міст Рівного, Вінниці. Іван Іванович Гонгало є викладачем Національного університету водного господарства та природокористування та членом координаційної ради безпеки дорожнього руху м.Рівне.

Згідно статті 27 Закону України “Про дорожній рух” організація дорожнього руху на вулицях здійснюється на основі схем організації дорожнього руху, погодженої із відповідними підрозділами Національної поліції. Відповідно до цього, розроблена документація була подана на погодження в Управління патрульної поліції в Рівненській області. За результатами розгляду було надано ряд зауважень, в тому числі і невідповідність розташування зупинок маршрутного транспорту п. 5.4 ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці та дороги населених пунктів”.

Слід зауважити, що розробка та затвердження даного проекту дозволить впорядкувати рух транспортних засобів, пішоходів та велосипедистів на 14 вулицях історичного ареалу міста Дубно та комплексно вирішити питання забезпечення сучасного, безпечного, зручного пересування усіх учасників дорожнього руху. Реалізація ж цього проекту буде поступовою, при умові наявного фінансування та в процесі подальших ремонтів вулиць центральної частини міста Дубно.

За матеріалами прес служби Дубенської міської ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

новини Рівне новини Рівного новини Рівненщини Дубно зупинки перенесення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі