• Головна
  • На енергоблоках РАЕС впроваджують систему промислового телебачення
11:00, 5 лютого 2021 р.
Надійне джерело

На енергоблоках РАЕС впроваджують систему промислового телебачення

На енергоблоках РАЕС впроваджують систему промислового телебачення

Рівненську АЕС відвідали представники фірми AhlbergCamerasAB (Швеція) з метою проведення додаткового контролю та налагодження систем промислового телебачення (СПТ) енергоблоків №1 та №3.

Рівненська АЕС була першою АЕС в Україні, яка у 1989 році впровадила систему промислового телебачення на енергоблоці №3 та у подальшому на інших енергоблоках для спостереження за агрегатами реакторної установки і турбінного відділення, у тому числі, що знаходяться в приміщеннях, до яких обмежений доступ персоналу при експлуатації блоку.

У супроводі фахівців служби диспетчерського та технологічного управління (СДТУ) РАЕС, спеціалісти Ahlberg Cameras AB провели роботи з коригування програмного забезпечення TS-Client систем промислового телебачення, здійснили контроль параметрів охолоджувальних пристроїв камер, що знаходяться в межах герметичного об’єму енергоблоків №№ 1, 3. Також виконано контрольну перевірку серверного обладнання та усунено зауваження, що були виявлені за час дослідної експлуатації.

За словами начальника СДТУ Олександра Апончука, системи промислового телебачення енергоблоку № 1 (СПТ-3) та енергоблоку № 3 (СПТ-2) наразі перебувають в дослідній експлуатації.

«Набутий персоналом СДТУ досвід експлуатації систем в подальшому буде використовуватися при введенні кожної системи у промислову експлуатацію, –коментує фахівець. – Використання СПТ дозволить підвищити ефективність та надійність роботи обладнання електростанції, своєчасно виявляти несправності та порушення режиму експлуатації основного обладнання, адже інформація оперативно передається через локальну мережу на робочі місця операторів».

Довідково: Ahlberg Cameras АВ – шведська компанія, яка розробляє і виготовляє високотехнологічні системи промислового телебачення та інспекційне обладнання для атомної промисловості, а також радіаційно-стійкі відеокамери високої якості та освітлювальні системи.

За матеріалами прес служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #РАЕС #телебачення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...