• Головна
  • Вже два тижні в Рівненській АЕС триває ремонт першого енергоблоку
18:00, 4 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Вже два тижні в Рівненській АЕС триває ремонт першого енергоблоку

На енергоблоці №1 – 14 доба середнього планово-попереджувального ремонту. У ремонті обладнання другого каналу системи безпеки. Ведуться роботи за Програмою перевантаження палива. Фахівцями цеху з ремонту електротехнічного устаткування (ЦРЕУ) енергоремонтного підрозділу (ЕРП) Рівненської АЕС виконуються роботи з ремонту електроустаткування відповідно до графіку.

За коментарем начальника ЦРЕУ Івана Ніколаєва, персоналом цеху завершено роботи з ремонту обладнання третього каналу системи безпеки.

«Фахівцями ЦРЕУ виконується капітальний ремонт турбогенератора ТГ-2 та поточний ремонт турбогенератора ТГ-1. Наразі виведено з розточки статора ротор ТГ-2. Ремонтним персоналом виконується капітальний ремонт електродвигунів 1ГЦН-2,4,6, 1ЦН-1А, 1НГ-1А. Зокрема здійснюється поточний ремонт струмопроводів та блочних трансформаторів Т-1, Т-2, трансформаторів власних потреб 11Т, 12Т. На відкритому розподільному пристрої 330 кВ виконується капітальний ремонт вимикача В-20. Здійснюються також поточні ремонти лінійного обладнання, а саме роз’єднувачів ЛР-В-20, ЛР-В-22, ВЛР-Луцьк, трансформатора струму ТТ-В-20»,- коментує Іван Ніколаєв.

Як підкреслює заступник начальника з ремонту розподільних пристроїв ЦРЕУ ЕРП Сергій Суботенко, під час поточного планово-попереджувального ремонту енергоблоку №1 персонал цеху здійснює ремонт обладнання систем безпеки на комірках 0,4-6 кВ.

«Ремонтні роботи на обладнанні систем безпеки виконуються у стислі терміни, тому персонал дільниці з ремонту комплектних розподільних пристроїв 0,4-6 кВ максимально зосереджений на якісному виконанні поставлених завдань відповідно до графіку. Фахівцями дільниці з ремонту відкритих розподільних пристроїв здійснюється ремонт повітряних вимикачів 330 кВ. У графіку ремонтної кампанії також заплановано виведення першої системи шин 330 кВ. Спеціалістами дільниці з ремонту трансформаторів виконано ремонт трансформатора 1-ТР. Паралельно виконуються ремонтні роботи на блочних трансформаторах Т-1, Т-2»,- окреслює Сергій Суботенко. .

Атомники зазначають, що перед початком ремонтних робіт проводиться обговорення усіх їхніх особливостей із залученими цехами, окреслюються поточні завдання, наголошуються основні моменти. Відтак енергетики працюють за налагодженою схемою. Паралельно ремонтники співпрацюють з декількома цехами одночасно для отримання максимально якісних результатів. Тож уся низка завдань здійснюється згідно зі встановленим графіком та у відведені терміни. Роботи виконуються з дотриманням усіх норм та вимог з культури безпеки й охорони праці.

За матеріалами прес служби Рівненської АЕС

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCWUzz16PgugH_8y4AJo4c_Q

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #РАЕС #ремонт #енергоблок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...