У Дубні перенесуть рекламні конструкції, котрі «негативно впливають на рух транспорту»

У Дубні перенесуть рекламні конструкції, котрі «негативно впливають на рух транспорту», Олексій Олексієнко

Нещодавно в соціальних мережах були озвучені критичні зауваження стосовно розташування сіті-лайтів на вулиці Михайла Грушевського біля будинків №164 та №170.

Дані рекламні конструкції було встановлено згідно рішень виконавчого комітету №104 та №106 від 15 березня 2018 року. Для отримання дозволу на їх розміщення рекламорозповсюджувачами було подано належний пакет документів із погодженнями відповідних організацій - утримувачами інженерних комунікацій, а також із погодженням місця розташування спеціальної конструкції із уповноваженим підрозділом Національної поліції.

Тому у діях міської ради не було порушень з наданням дозволів на встановлення рекламних конструкцій, оскільки при цьому подавалися всі необхідні погоджувальні документи.Але деякі активні громадяни розкритикували розміщення згаданих сіті-лайтів, як таке, що негативно впливає на безпеку руху автотранспорту, і виявили власну ініціативу щодо зміни місця їх розташування. В результаті це призвело до появи 11 січня 2021 року припису (вимоги) інспектора відділу безпеки дорожнього руху департаменту патрульної поліції управління патрульної поліції в Рівненській області щодо демонтажу даних рекламоносіїв.

14 січня 2021 року на виконання припису власникам рекламних конструкцій було направлено листи з проханням здійснити демонтаж рекламоносіїв на вулиці Михайла Грушевського у м. Дубно, навпроти будинку № 164 та №170.Разом з тим, дотримуючись норм та вимог Правил розміщення зовнішньої реклами в м.Дубно, що затверджені рішенням Дубенської міської ради від 15.05.2019 №3728, керуючись законами України "Про рекламу", дане питання було розглянуте на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 21 січня 2021 року.

В ході розгляду, враховуючи пропозиції членів виконавчого комітету, було прийняте рішення зобов'язати власників даних рекламних конструкцій Юлію Клименко та Світлану Пелих здійснити їх переміщення на відстань від проїзної частини вулиці, яка б не перешкоджала видимості, та з дотриманням вимог, передбачених Правилами дорожнього руху та ДСТУ 3587-97 “Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану”.Отже, міською радою взято до уваги та прийнято всі можливі законні заходи для вирішення даного питання.

За матеріалами Дубенської міської ради

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

новини Рівне новини Рівного новини Рівненщини Дубно сітілайти реклама
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі