• Головна
  • Вантажопідйомне обладнання для енергетичної промисловості
Новини компаній
15:22, 28 січня 2021 р.

Вантажопідйомне обладнання для енергетичної промисловості

Новини компаній

Сфера енергетики є стратегічно важливою для економіки будь-якої держави. Від регулярного постачання енергоносіїв, своєчасного обслуговування силових установок і інших механізмів енерговиробляючих підприємств залежить робота всієї промисловості, діяльність приватного бізнесу. Тому енергетична промисловість постійно і гостро потребує якісного вантажопідіймального обладнання в цілому, і в кранах зокрема. Які крани і для чого саме використовуються в енергетиці? Де в Україні можна купити надійні крани для енергетичної промисловості?

Типи кранів для енергетики і їх призначення

Вантажне кранове обладнання

Вантажне кранове обладнання

На об'єктах енергетичної промисловості використовуються мостові (https://kzpto.com.ua/uk/mostovi-krani/), козлові (https://kzpto.com.ua/uk/kozlovi-krani/) і спеціалізовані крани для вирішення специфічних завдань. Перші два типи підйомно-транспортного обладнання найбільш поширені і застосовуються для наступних операцій:

  • Обслуговування технологічних установок різного призначення.
  • Переміщення і монтаж обладнання під час будівництва нового об'єкта, при модернізації або сервісному обслуговуванні робочого майданчика.
  • Сервісне обслуговування гребель.
  • Обслуговування турбінних залів ГЕС, ВЕС, АЕС. Турбіни відносяться до важкого і великогабаритного обладнання, яке може переміщати тільки надійний і потужний кран.
  • Обслуговування енерговиробляючих установок на вітряних електростанціях.
  • Транспортування вантажів по території АЕС. До вантажопідйомного обладнання для об'єктів атомної енергетики пред'являються особливо високі вимоги в плані безпеки експлуатації і точності переміщення вантажів.

Підйомно-транспортне обладнання для енергетичної промисловості має відповідати високим вимогам безпеки. Тому найчастіше воно робиться в пожежобезпечному і вибухозахищеному виконанні. В Україні купити мостовий кран такого типу можна на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання. КЗПТО пропонує свої Клієнтам як типові рішення, так і виробляє крани за індивідуальними проектами з повним урахуванням специфіки робочого майданчика, сфери використання обладнання. Інженери і технічні фахівці Київського заводу ПТО відповідають за монтаж, наладку і пуск крана в експлуатацію. Кранова техніка від цього виробника відповідає суворим європейським нормам щодо безпеки машин і механізмів, їх електрообладнання. Також є можливість придбати кран в лізинг.

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...